Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Dermatolojide Ayırıcı Tanı

Dermatolojide Ayırıcı Tanı

Ürün Kodu: HMK0121 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
24,00 TL
Havale Fiyatı : 23,28 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2009
Çeviri Editörü:
Sayfa Sayısı:87
Kitap ISPN:9789754207026
Baskı Sayısı:1
Yazar:Prof. Dr. Binnur Tüzün
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Prof. Dr. Binnur Tüzün tarafından kaleme alınmış olan Dermatolojide Ayırıcı Tanı adlı eser Nobel Tıp Yayınevi tarafından basıldı. Tek cilt olarak hazırlanan tıp kitabı toplamda 87 sayfadan oluşuyor. 2009 yılında basımı gerçekleştirilen eser dermatoloji alanında yazılmış olan mühim kitaplar arasında yer alıyor. Bu alanda uzmanlaşmak isteyenlerin önemli bilgiler edinebilecekleri bir kitaptır.

Kısa zamanda geniş bir okuyucu kitlesine erişen bu eserde dermatoloji alanında tanı koymayı kolaylaştıracak çeşitli bilgiler okurlara aktarılıyor. Çeşitli fotoğraflarla konunun daha net kavranmasına olana tanıyan tıp kitapları arasında yer alan eser tanı yöntemleri ve hastalıklara yaklaşımları da ele alıyor. Aynı zamanda hastalıkların hangi semptomlarla kendini belli ettiğini de aktarıyor.

Tanı ve tedavi tekniklerinin de derinlemesine aktarıldığı eserde aynı zamanda teşhis koymaya yardımcı olacak bazı ipuçlarına da yer verilmiş. Bu sayede hekimlerin yanı sıra tıp fakültesi öğrencileri tarafından da okunması önerilen kitaplar arasında yer alıyor. Araştırma görevlileri ya da bu alanda uzmanlaşmak isteyen sağlık görevlileri tarafından keyifle okunabilecek bir eserdir.

Kitaplığınıza mutlaka kazandırmanız gereken bu önemli eseri sizlere en cazip fiyat avantajı eşliğinde sunuyoruz. Aynı zamanda cazip ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Sanal tıp kitaplığınız olan Hepsi Medikal avantajlarından faydalanarak kütüphanenize yepyeni eserler kazandırmak için en doğru adreste yer alıyorsunuz. Hemen şimdi siparişinizi bizlere iletin ve seçtiğiniz kitapları kısa zamanda adresinize ulaştırmamızı sağlayın.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.