Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Dermatolojide Algoritmik Tanı

Dermatolojide Algoritmik Tanı

Ürün Kodu: HMK0120 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
165,00 TL
Havale Fiyatı : 160,05 TL
Yayın Evi:Türkçe Diğer Fırmalar
Yayın Tarihi:2007
Çeviri Editörü:
Sayfa Sayısı:568
Kitap ISPN:9789755960333
Baskı Sayısı:1
Yazar:Prof. Dr. Varol L. Aksungur, Erkan Alpsoy, Can Baykal, Soner Uzun
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Editörlüğü Dr. Varol L. Aksungur, Dr. Erkan Alpsoy, Dr. Can Baykal ve Dr. Soner Uzun tarafından yapılan Dermatolojide Algoritmik Tanı adlı eser Nobel Tıp Yayınevi tarafından basıldı. Toplamda 568 sayfadan oluşan tıp kitabı dermatoloji alanında hangi sorunlarla karşılaşıldığı gibi konuları da kapsıyor. Eserde aynı zamanda çeşitli rahatsızlıklarda hangi şikayetlerin ortaya çıktığı da detayları ile aktarılıyor.

Son derece kolay okunan bir formatta kaleme alınmış tıp kitapları arasında bulunan eserde hastalıklara tanı koymayı kolaylaştıran son derece önemli bilgiler de yer alıyor. Bilgilerin algoritmik bir yaklaşım çerçevesinde ele alındığı bu kitapta hastalıklara dair çeşitli fotoğraflar da bulunuyor. Ayrıca hastalıkların ortaya çıkardığı görünümü klinik açıdan da ele alınmasına eserde yer veriliyor.

Yaklaşık 6 yıllık derin bir çalışmanın ürünü olan bu eser hastalıklara yaklaşımlar ve klinik bazı tecrübelerin bir arada değerlendirilmesi ile hazırlanmış bir kitap olma özelliğini de taşıyor. Hekimlerin en sık hangi sorunlar ile karşılaştıkları ve bu sorunlar kapsamında ne gibi çözümlerin uygulanabileceği bilgileri de kitapta mevcut.

İncelediğiniz bu kitabı hemen sepetinize atarak en kısa sürede adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Sizlere cazip fiyat avantajı ile birlikte uygun ödeme kolaylıkları da sunuyoruz. Bu sayede edinmek istediğiniz tüm eserleri bütçe dostu bir alışverişle temin edebilirsiniz. Hızlı kargo uygulamamız kapsamında seçtiğiniz tüm kitapları en kısa zamanda size ulaştırıyoruz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım