Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Dermatoloji 1-2 Cilt

Dermatoloji 1-2 Cilt

Ürün Kodu: HMK0119 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
1.350,00 TL
Havale Fiyatı : 1.309,50 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2012
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Hayriye Sarıcaoğlu, Doç. Dr. Emel Bülbül Başkan,
Sayfa Sayısı:2391
Kitap ISPN:9789754209037
Baskı Sayısı:1
Yazar:Bolognia, Jorizzo, Rapini
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

İki cilt şeklinde hazırlanan ve oldukça geniş kapsamlı bir konu listesine sahip olan Dermatoloji-Bolognıa 1 – 2 adlı eser Nobel Tıp Yayınevi tarafından 2012 yılında basıldı. Toplamda 2391 sayfadan oluşan tıp kitabı Jean L. Bolognia tarafından kaleme alındı. Eserin çeviri editörlüğünü Prof. Dr. Hayriye Sarıcaoğlu ve Doç. Dr. Emel Bülbül Başkan üstlendi.

Dermatoloji alanında görselliğin son derece önemli olduğu bilinir. Bu nedenle bol miktarda görsel öğenin kullanıldığı tıp kitapları arasında yer alan bu eser aynı zamanda tekrarlayan deri hastalıklarına dair de detaylı bilgi içeriyor. Aynı zamanda mikroskobik görünümlere dair önemli fotoğrafları da bu eserde bulmak mümkün oluyor.

Kitapta yer alan tüm bölümler renklerle kodlanmış durumda. Bu sayede aranan bölümün kolaylıkla bulunmasına olanak tanıyor. Bu eserin rafta bekletilecek bir eser olmadığı, günlük olarak sürekli kullanılabilecek bir kitap olduğu belirtiliyor. Bu yönüyle dermatoloji alanında görev yapan hekimler için bir başucu kitabı özelliği taşıyor. Tanı ve tedaviye dair pek çok bilgiyi içeriyor olmasıyla da ön plana çıktığını belirtmeliyiz.

Hepsi Medikal’in makul fiyat politikası incelediğiniz bu eseri de kapsıyor. Sizlere en makul fiyat avantajını aynı zamanda bütçe dostu ödeme seçenekleri alternatifi eşliğinde sunuyoruz. Sitemiz üzerinden gayet kazancı bir alışveriş yaparak kitaplığınıza yeni eserler kazandırabilirsiniz. Bu arada tüm siparişlerinizi en kısa zamanda sizlere ulaştırıyoruz. Hemen şimdi seçtiğiniz kitapları sepetinize ekleyerek siparişinizi tamamlayın.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım