Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Deri Biyopsilerinin Yorumu: Derinin Primer Lenfoid-Dışı Neoplazileri

Deri Biyopsilerinin Yorumu: Derinin Primer Lenfoid-Dışı Neoplazileri

Ürün Kodu: HMK0067 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
165,00 TL
Havale Fiyatı : 160,05 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2017
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Aylin Okçu Heper
Sayfa Sayısı:468
Kitap ISPN:9786053352938
Baskı Sayısı:1
Yazar:Crowson, Magro, Mihm
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Martin C. Mihm Jr., A. Neil Crowson ve Cynthia Magro tarafından yazılan Deri Biyopsilerinin Yorumu adlı tıp kitabı Aylin Okçu Heper tarafından dilimize çevrildi. Biyopsi yorumlama sersine ait olan bu önemli eser deri biyopsilerinin nasıl yorumlanmasına dair yazılan en geniş kapsamlı eserlerden biri olma özelliğine sahip! Kitap, 400’den daha fazla renkli görüntü ve gerçek mikroskobik görüntüler içeriyor olmasıyla da ön plana çıkıyor.
Cilt lezyonları, biyopsilerin ayırıcı tanıları bu eserde oldukça geniş vi çerçeveden aktarılıyor. Biyopsi uygulamalarının ve aynı zamanda yorumlamasının nasıl yapılması gerektiğini aktaran tıp kitapları arasında yer alıyor. Bu eser dermatopatoloji alanında geleneksel yaklaşımların çok dışında bir yaklaşım ile hazırlandı. Özellikle ayrıcı tanılara yer veriyor olması ve temel tanısal antitelerin ayrımının da dikkate alınıyor olması bu eseri farklı kılıyor.
Kitapta biyopsi yöntemleri ve biyopsi tekniği konusunda geniş kapsamlı bilgiler yer alıyor. Ardından biyopsinin önemi, nasıl gerçekleştirilmesi gerektiği, biyopsi sonuçlarının nasıl yorumlanması gerektiği gibi pek çok konuya yer veriliyor. Çok fazla görsele yer verilmiş olması ise konunun daha iyi ve daha doğru şekilde kavranmasına olanak tanıyor.
Biyopsi yorumlama serisinin bu önemli üyesini hemen sepetinize atabilirsiniz. Hepsi Medikal ayrıcalıkları eşliğinde satın alabileceğiniz bu eseri hemen kitaplığınıza kazandırın. Sizlere uygun fiyatın yanı sıra uygun ödeme kolaylıkları da sunuyoruz. Bütçenizi zorlamadan yeni eserlere de kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım