Menü
Sepetiniz

Deri Biyopsilerinin Yorumu: Derinin Primer Lenfoid-Dışı Neoplazileri

Deri Biyopsilerinin Yorumu: Derinin Primer Lenfoid-Dışı Neoplazileri
Deri Biyopsilerinin Yorumu: Derinin Primer Lenfoid-Dışı Neoplazileri
  • Ürün Kodu: HMK0067
275,00 TL
Vergiler Hariç: 275,00 TL0
0 yorum yapılmış.

Martin C. Mihm Jr., A. Neil Crowson ve Cynthia Magro tarafından yazılan Deri Biyopsilerinin Yorumu adlı tıp kitabı Aylin Okçu Heper tarafından dilimize çevrildi. Biyopsi yorumlama sersine ait olan bu önemli eser deri biyopsilerinin nasıl yorumlanmasına dair yazılan en geniş kapsamlı eserlerden biri olma özelliğine sahip! Kitap, 400’den daha fazla renkli görüntü ve gerçek mikroskobik görüntüler içeriyor olmasıyla da ön plana çıkıyor.
Cilt lezyonları, biyopsilerin ayırıcı tanıları bu eserde oldukça geniş vi çerçeveden aktarılıyor. Biyopsi uygulamalarının ve aynı zamanda yorumlamasının nasıl yapılması gerektiğini aktaran tıp kitapları arasında yer alıyor. Bu eser dermatopatoloji alanında geleneksel yaklaşımların çok dışında bir yaklaşım ile hazırlandı. Özellikle ayrıcı tanılara yer veriyor olması ve temel tanısal antitelerin ayrımının da dikkate alınıyor olması bu eseri farklı kılıyor.
Kitapta biyopsi yöntemleri ve biyopsi tekniği konusunda geniş kapsamlı bilgiler yer alıyor. Ardından biyopsinin önemi, nasıl gerçekleştirilmesi gerektiği, biyopsi sonuçlarının nasıl yorumlanması gerektiği gibi pek çok konuya yer veriliyor. Çok fazla görsele yer verilmiş olması ise konunun daha iyi ve daha doğru şekilde kavranmasına olanak tanıyor.
Biyopsi yorumlama serisinin bu önemli üyesini hemen sepetinize atabilirsiniz. Hepsi Medikal ayrıcalıkları eşliğinde satın alabileceğiniz bu eseri hemen kitaplığınıza kazandırın. Sizlere uygun fiyatın yanı sıra uygun ödeme kolaylıkları da sunuyoruz. Bütçenizi zorlamadan yeni eserlere de kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Teslimat

Tüm Türkiye'ye saat 14:00'e kadar vermiş olduğunuz siparişlerde ürün stoklarda mevcut ise, aynı gün anlaşmalı kargo firmasına teslim ediyoruz.

İzmir merkez ilçelere (Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Konak, Narlıdere) saat 17:00'ye kadar vermiş olduğunuz siparişlerde, ertesi gün kendi araçlarımız ve personelimizle teslim ediyoruz.

İade

Satın almış olduğunuz ürünü 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

Eğer üyeliğiniz var ise iade kaydı oluşturup işlemleri tamamlamalısınız. Üyeliğiniz yoksa müşteri temsilcisinden yardım alabilirsiniz.

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo ücreti dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Whatsapp