Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Dental İmplantoloji ve Komplikasyonlar

Dental İmplantoloji ve Komplikasyonlar

Ürün Kodu: HMK0114 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
175,00 TL
Havale Fiyatı : 169,75 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2016
Çeviri Editörü:
Sayfa Sayısı:288
Kitap ISPN:9786053352662
Baskı Sayısı:1
Yazar:Dr. Korkut Aldemir
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Nobel Tıp Yayınevi tarafından 2016 yılında basımı gerçekleştirilen Dental İmplantoloji ve Komplikasyonlar adlı eser 288 sayfadan oluşuyor. Dr. Korkut Aldemir tarafından kaleme alınmış olan bu önemli tıp kitabı implant tedavisinde karşılaşılabilecek tüm sorunları açıklayıcı bir dille aktarıyor. Aynı zamanda bu tedaviyi geniş bir çerçevede ele alan kitaplardan biridir.

Özellikle oluşabilecek komplikasyonlar hakkında detaylı bilgi veren eser, diş hekimliği için son derece önemli olan tıp kitapları arasında yer alıyor. çeşitli komplikasyonların nasıl ortaya çıktığı ve ne şekilde belirti verdiği gibi konuların da ele alındığı eserde ne gibi müdahaleler yapılması gerektiği de aktarılıyor. Aynı zamanda yaygın görülen komplikasyonlar ile birlikte ender görülen komplikasyonlara da değiniliyor.

Kitapta dental implant tedavisinin hangi durumlarda uygulanabileceği ve bununla beraber hangi durumlarda uygulanmasının sakıncalı olduğu bilgisine de yer verildiği için rehber niteliğinde olarak kabul edilen bir eserdir. Mutlaka hekimlerle birlikte tıp fakültesi öğrencilerinin de okuması önerilen tıp kitapları arasında yer alıyor.

Son derece kolay okunan bu önemli eseri dilerseniz hemen sepetinize atabilirsiniz. Cazip bir fiyat ve uygun ödeme kolaylıkları incelediğiniz bu eser için de geçerlidir. Sizlere hızlı teslimat ilkemiz kapsamında siparişini verdiğiniz tüm kitapları en kısa sürede ulaştırıyoruz. Sanal tıp kitaplığınız olan Hepsi Medikal avantajlarından siz de kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kütüphanenize yeni eserler kazandırmak için diğer tıp kitaplarına da mutlaka göz atın.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım