Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Çocuk Hemşireliği Protokolleri

Çocuk Hemşireliği Protokolleri

Ürün Kodu: HMK0100 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
75,00 TL
Havale Fiyatı : 72,75 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2015
Sayfa Sayısı:380
Kitap ISPN:9786053351368
Baskı Sayısı:1
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Nobel Tıp Yayınevi tarafından 2016 yılında basımı gerçekleştirilen Çocuk Hemşireliği Protokolleri adlı eser Dr. Duygu Sönmez Düzkaya, Uzm. Hem. Nurhan Özata Keskin, Hem. Hafize Akay, Hem. Kadriye Doğru Evcimen ve Hem. Tülay Yakut tarafından yazıldı. Çocuklar için uygulanan sağlık hizmetlerinin kalitesini arttırmaya yönelik olarak yazılmış olan tıp kitabı hemşirelere yol gösterici nitelikle bilgiler de içeriyor.
Toplamda 380 sayfadan oluşan tıp kitabı çocuk hemşireliğine dair kolaylıkla okunabilecek bir formatta kaleme alınmış olan tıp kitapları arasında yer alıyor. en güncel bilgiler ve en güncel bakım tekniklerinin ele alındığı eser referans gösterilerek bazı protokolleri okurlara aktarıyor. Sistematize bakım yöntemlerinin de aktarıldığı eser dizaynı ile de kolaylıkla okunabiliyor.
Hemşirelik alanında hizmet verenlerin yanı sıra bu alanda eğitim alanların da okuması gereken kitaplar arasına yer alıyor. Eserde fiziksel değerlendirme, ilaç uygulama, örnek alma, hazırlık, ölçüm ve takip protokolleri konularına değiniliyor. Tüm bu konular ve daha fazlası kitapta alt başlıklar halinde okurlarla paylaşılıyor.
Eserde pek çok kitaptan farklı olarak hemşirelik alanında insan gücünün en verimli şekilde kullanılmasına yönelik bazı bilgiler de mevcut. Bu önemli kitaba sahip olmak için yapmanız gereken sadece sepetinize eklemeniz olacak. Kitabı en kısa sürede adresinize ulaştırabiliriz. Uygun fiyat avantajından da faydalanarak siparişinizi bizlere iletebilirsiniz. Sizlere cazip ödeme kolaylıkları da sunduğumuzu bilmenizi isteriz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım