Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Çocuk Cerrahisi Hemşireliği

Çocuk Cerrahisi Hemşireliği

Ürün Kodu: HMK0097 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2014
Çeviri Editörü:Yrd. Doç. Dr. Mustafa Akman
Sayfa Sayısı:82
Kitap ISPN:9786053350781
Baskı Sayısı:1
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Yard. Doç. Dr. Mustafa Akman tarafından kaleme alınmış olan Çocuk Cerrahisi Hemşireliği adlı eser Nobel Tıp Yayınevi tarafından 2014 yılında basıldı. Toplamda 82 sayfadan oluşan tıp kitabı çocuklar uygulanan cerrahi operasyonlarda görev alan hemşirelerin dikkat etmeleri gereken tüm hususları içeriyor. Bu yönüyle hemşireler için yıl gösterici bir nitelik kazanan eseri hemen sepetinize atabilirsiniz.
Kolaylıkla okunabilen ve okuyucu dostu bir formatta yazılan tıp kitapları arasında yer alan eser kendisini geliştirmek isteyen hemşireler tarafından okunması gereken kitaplar arasında bulunuyor. cerrahi müdahale sonrasında hastanın bakımı ve dikkat edilmesi gereken noktalar üzerine önemli uyarılar da bu kitapta mevcut. Aynı zamanda en yeni tekniklere dair çeşitli bilgiler de aktarılıyor.
Teşhis, tedavi ve bakım konularını geniş kapsamlı bir çerçeveden işleyen kitap cerrahi hemşireliği her yönüyle işleyen eserler arasında bulunuyor. Hemşirelik alanında eğitim alanlar tarafından da edinilmesi gereken bir kitap olarak değerlendirilen eser çeşitli görsel öğelere de yer veriyor. Bu sayede konuya daha derinlemesine bir bakış açısı ile yaklaşmak mümkün olabiliyor.
Tüm tıp kitapları gibi incelediğiniz bu eseri de kolayca sepetinize atabilirsiniz. Seçtiğiniz tüm eserleri sizlere en kısa sürede ulaştırıyoruz. Hepsi Medikal avantajlarından faydalanarak siparişinizi tamamlayabilir ve uygun ödeme seçenekleri eşliğinde bütçenizi zorlamadan ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Sanal tıp kitaplığınız olan Hepsi Medikal size yeter!

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım