Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Cinsiyet Gelişim Bozuklukları

Cinsiyet Gelişim Bozuklukları

Ürün Kodu: HMK0093 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
110,00 TL
Havale Fiyatı : 106,70 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2015
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Ayşehan Akıncı , Prof. Dr. H. Nurçin Saka
Sayfa Sayısı:334
Kitap ISPN:9786053351658
Baskı Sayısı:1
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Prof. Dr. Ayşehan Akıncı ve Prof. Dr. H. Nurçin Saka editörlüğünde yayınlanan ve Nobel Tıp Yayınevi tarafından basılan Cinsiyet Gelişim Bozuklukları adlı eser tek cilt olarak yayınlandı. 2015 yılında basımı gerçekleştirilen tıp kitabı 337 sayfadan oluşuyor. Cinsiyet gelişiminin her yönüyle ele alındığı bu önemli eser gelişim bozukluklarını da oldukça geniş kapsamlı bir çerçevede işliyor.
Kolay okunan ve kolay kavranan, okuyucu dostu bir formatta kaleme alınan tıp kitapları arasında yer alan eser bu alanda hizmet veren tüm sağlık personelinin ve tıp fakültesi öğrencilerinin okuması gereken eserler arasında yer alıyor. Cinsiyet gelişimini hem erkekler hem de kadınlar için farklı konu başlıklarında ele alan eserde gelişimin sağlıklı bir şekilde nasıl devam ettiği konusuna da değiniliyor.
Aynı zamanda hangi noktaların önemli olduğu ve cinsiyet gelişim bozukluklarının en sık nelerden kaynaklandığı konusuna dair detaylı bilgilere de yer veriliyor. Bu kıymetli eser önemli bir kaynak kitap olma özelliğine de sahip. Sağlık görevlilerinin kitaplığında mutlaka bulundurulması öneriliyor.
Siz de incelediğiniz bu kitabı hemen sepetinize atabilirsiniz. Uygun fiyat ve uygun ödeme kolaylıklarından da faydalanarak siparişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Sanal tıp kitaplığınız olan Hepsi Medikal avantajlarından faydalanın ve kütüphanenizi en önemli, en yeni eserlerle zenginleştirin. Aradığınız tüm tıp kitaplarını sitemizde bulabilir ve yeni kitaplara da kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Siparişlerinizi kısa sürede adresinize ulaştırıyoruz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.