Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Cinsel Saldırılara Yaklaşım: Hekimler ve Yargı Mensupları İçin El Kitabı

Cinsel Saldırılara Yaklaşım: Hekimler ve Yargı Mensupları İçin El Kitabı

Ürün Kodu: HMK0092 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
18,00 TL
Havale Fiyatı : 17,46 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2016
Sayfa Sayısı:38
Kitap ISPN:9786053352259
Baskı Sayısı:1
Yazar:Doç. Dr. M. Nabi Kantarcı
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Doç. Dr. M. Nabi Kantarcı tarafından yazılan Cinsel Saldırılara Yaklaşım adlı eser Nobel Tıp Yayınevi tarafından 2016 yılında basıldı. Tek cilt olarak okurlara sunulan tıp kitabı 38 sayfadan oluşuyor. Eser cinsel saldırının tanımı ile başlıyor ve cinsel saldırıların diğer saldırılardan ne gibi farklarının olduğunu da içeriyor. Aynı zamanda cinsel saldırı mağdurlarının ortak özelliklerine de geniş kapsamlı bir dille değiniliyor.
Fiziksel muayene konusu da ele alınıyor. Fiziksel muayene için hangi koşulların olması gerektiği ce cinsel saldırıda muayenenin nasıl yapılması gerektiği gibi detaylı bilgilere de yer verilen eserde olay yerinden delil toplanması gibi konular da işleniyor. Bu alanda hizmet veren tüm sağlık görevlilerinin mutlaka okuması gereken tıp kitapları  arasında yer alan eserde seks işçilerinin muayenesine dair detaylı bilgiler de aktarılıyor.
Aynı zamanda ilaçla kolaylaştırılmış olan cinsel saldırı gibi son derece mühim olan konularda okurlara ışık tutuyor. Bu önemli eserde cinsel saldırıya uğrayan mağdurların şikayetten vazgeçirtilmesi konusuna da değiniliyor. Tüm bunlarla beraber çocuklar arasında cinsellik içeren oyunların da ele alındığı eserin oldukça geniş bir çerçevede konuyu ele aldığı söylenebilir.
Bu kıymetli esere sahip olmak için hemen sepetinize ekleyin. Cazip fiyatlar ve yüz güldüren ödeme kolaylıkları sunuyoruz. Bu sayede bütçenizi zorlamadan incelediğiniz bu esere ve diğer tıp kitaplarına kolayca sahip olabilirsiniz. Kütüphanenizi önemli tıp kitaplarından mahrum bırakmayın.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım