Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Cerrahi Anatomi ve Teknik

Cerrahi Anatomi ve Teknik

Ürün Kodu: HMK0088 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
60,00 TL
Havale Fiyatı : 58,20 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2010
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Yeşim Erbil, Prof. Dr. Rıdvan Seven, Prof. Dr. Ünal Değerli
Sayfa Sayısı:691
Kitap ISPN:9789754207279
Baskı Sayısı:1
Yazar:Skandalakis
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Lee John Skandalakis, John E. Skandalakis ve Panajiotis N. Skandalakis tarafından kaleme alınan Cerrahi Anatomi ve Teknik – Skandalakis adlı eser 2010 yılında Nobel Tıp Yayınevi tarafından basıldı. Prof. Dr. Rıdvan Seven, Dr. Yeşim Erbil ve Dr. Ünal Değerli tarafından çeviri editörlüğü üstlenilen tıp kitabı 691 sayfadan oluşuyor. Bu eser günümüzde dek tam 8 farklı dile çevrildi.
Alanında yazılmış önemli tıp kitapları arasında yer alan eser onlarca ülkede tüm cerrahların baş ucu kitabı olma özelliğini taşıyor. Defalarca baskısı yenilenen bu önemli eser cerrahi alanda hizmet veren tüm hekimlerin mutlaka okuması gereken kitaplar arasında yer alıyor. Kitap gelişmemiş ülkelerde uygulanan eski tekniklerin olduğu bölümler çıkarılarak okurlarıyla buluşuyor.
Yeni baskısında miroşirurjikal teknikler ismini taşıyan yeni bir bölüm de bulunuyor. güncellenerek okurlara sunulan bu önemli eserin tıp fakültesi öğrencileri tarafından da okunması öneriliyor. Kolay kavranan bir dille kaleme alındığı için anlaşılması güç olmayan bu eser akıcı dili ile de dikkat çekiyor.
Baskısı birinci sınıf hamur kağıda yapılan bu eseri siz de kolayca kitaplığınıza kazandırabilirsiniz. Hepsi Medikal olarak tüm tıp kitapları gibi bu önemli eser için de sizlere en uygun fiyat avantajını sunuyoruz. Çeşitli ödeme seçenekleri arasından bütçenize en uygun olanını seçebilir ve ödemenizi de kolaylıkla yapabilirsiniz. Tüm siparişlerinizi en kısa sürede kapınıza kadar ulaştırıyoruz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.