Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Çağdaş Videotorakoskopik Cerrahisinde Teknikler ve Sonuçlar

Çağdaş Videotorakoskopik Cerrahisinde Teknikler ve Sonuçlar

Ürün Kodu: HMK0095 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
130,00 TL
Havale Fiyatı : 126,10 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2014
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Alper Toker , Prof. Dr. Hasan F. Batırel , Yard. Doç. Dr. Erkan Kaba , Yard. Doç. Dr. Tunç Laçin
Sayfa Sayısı:228
Kitap ISPN:9786053350767
Baskı Sayısı:1
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Göğüs – kalp damar cerrahisi alanında kaleme alınmış olan önemli eserlerden biri de Çağdaş Videotorakoskopik Cerrahide Teknikler adını taşıyor. Nobel Tıp Yayınevi tarafından basımı gerçekleştirilen bu eserin editörlüğünü Prof. Dr. Alper Toker, Prof. Dr. Hasan F. Batırel, Yard. Doç. Dr. Erkan Kaba ve Yard. Doç. Dr. Tunç Laçin üstlendi. Renkli kuşe kağıda, 2014 yılında basımı gerçekleştirilen tıp kitabı 228 sayfadan oluşuyor.
Göğüs cerrahisi alanında genel bilgilere de yer verilen eserde özellikle videotorakoskopik teknik üzerinde duruluyor. Bu yöntemin hastalar için de çok daha konforlu olduğunun vurgulandığı eserde klasik yöntemler ile bu tekniğin kıyaslamasına dair son derece önemli bilgiler de mevcut.
Kitap aynı zamanda cerrahinin alt yapısının ele alındığı tıp kitapları arasında yer alması ile de ön plana çıkıyor. Bu cerrahi yönteminin eğitim sürecine de değinilen eserde eğitim sürecinin bazı farklılıklar içerdiği de detayları ile birlikte aktarılıyor. Videotorakoskopik tekniğin ülkemizde giderek yaygınlaşmasından yola çıkılarak kaleme alınan eserde, kitabın bir kaynak eser olması hedeflendi.
Söz konusu tekniğe ilgi duyan ve uygulamak isteyenlerin referans olarak tercih edebileceği bu kıymetli kitabı hemen sepetinize atabilirsiniz. Tüm tıp kitaplarında olduğu gibi bu önemli eser için de sizlere minimum fiyatlar sunuyoruz. Ödeme kolaylıklarından faydalanabilir ve son derece hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Kitabınızı en kısa sürede adresinize ulaştırabiliriz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım