Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Büyük Tıp Sözlüğü

Büyük Tıp Sözlüğü

Ürün Kodu: HMK0086 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
140,00 TL
Havale Fiyatı : 135,80 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2014
Sayfa Sayısı:1276
Kitap ISPN:9789754209938
Baskı Sayısı:4
Yazar:Prof. Dr. İsmet Dökmeci, Yrd. Doç. Dr. A. Handan Dökmeci
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Nobel Tıp Yayınevi tarafından 2014 yılında basımı gerçekleştirilen Büyük Tıp Sözlüğü (4. Baskı) adlı eser tek cilt olarak hazırlandı ve toplamda 1276 sayfadan oluşuyor. Prof. Dr. İsmet Dökmeci ve Yrd. Doç. Dr. A. Handan Dökmeci tarafından kaleme alınan tıp kitabı en önemli kaynak kitaplardan biri olarak gösteriliyor. Bazı uzmanlık alanlarını da kapsayan terimlerin açıklamalarını aktaran eser, kılavuz niteliğinde bir kitaptır.
Pek çok tıbbi kelimenin yazılışı, okunuşu ve anlamını okurlarına aktaran tıp kitapları arasında yer alan eser hekimlerin ve özellikle de tıp fakültesi öğrencilerinin mutlaka sahip olması gereken bir kitaptır. Onlarca terimin gerçek anlamını içeren ve kavramların daha kolay anlaşılmasına olanak tanıyan bu eser hekimlere meslek yaşantıları boyunca rehberlik ediyor.
Kitaplığınızda mutlaka bulunması gereken sözlük, en yeni tıp terimlerini de içeriyor olmasıyla ön plana çıkıyor. Bilimsel terimlerin anlamlarına dair karmaşaya bir son veren bu sözlük kolay anlaşılır bir formatta kaleme alındı. Bu yönüyle okuyucu dostu eserler arasında bulunan sözlüğü kolaylıkla kitaplığınıza kazandırabilirsiniz.
Her an elinizin altında tutmak isteyeceğiniz bu kaynak kitabı sepetinize mutlaka ekleyin. Bu önemli eseri sizlere en uygun fiyat avantajı eşliğinde sunuyoruz. Kütüphanenize kazandıracağınız bu eser için uygun ödeme kolaylıklarından da faydalanabilirsiniz. Sanal tıp kitaplığınız olan Hepsi Medikal uygun fiyatın cazip ödeme seçenekleriyle buluştuğu bir dünya! Beğendiğiniz tüm eserleri kolayca satın alabilirsiniz. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım