Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Burun ve Kulağın Dermatolojik Hastalıkları

Burun ve Kulağın Dermatolojik Hastalıkları

Ürün Kodu: HMK0084 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
48,00 TL
Havale Fiyatı : 46,56 TL
Yayın Tarihi:2007
Sayfa Sayısı:120
Kitap ISPN:9789755960309
Baskı Sayısı:1
Yazar:Prof. Dr. Can Baykal, Uzm. Dr. K. Didem Yazganoğlu
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Prof. Dr. Can Baykal ve Uzman Dr. K. Didem Yazganoğlu tarafından editörlüğü yapılan Burun ve Kulağın Dermatolojik Hastalıkları adlı eser yirmiden fazla uluslararası eser taranarak yapılan derin bir araştırmanın neticesinde kaleme alınan bir tıp kitabı olma özelliğine sahiptir. Kitapta 397 adet klinik resim de içeriyor. Bu yönüyle işlenen konuların daha net bir şekilde anlaşılmasına olanak tanıyor.
2007 yılında Nobel Tıp Yayınevi tarafından basımı gerçekleştirilen kitap 120 sayfadan oluşuyor. Eserde burun ve kulak bölgelerinin dermatolojik hastalıklar ile olan bağlantısı da geniş kapsamlı bir çerçevede ele alınıyor. Bu eserde yer alan görsel öğelerin neredeyse tamamı kitabın yazarları tarafından çekildi. Bu açıdan da önemli tıp kitapları arasında değerlendiriliyor.
Dermatolojik muayenenin iki önemli unsuru olan elemanter lezyonların yerleşimi ve tiplemesi bu önemli eserin de iki ana bölümünü oluşturuyor. Ayrıca bazı lezyonların iç içe geçebildiği gibi elzem durumlar hakkında da okurlar çeşitli fotoğraflar eşliğinde bilgilendiriliyor. Kitap okuyucu dostu bir formatta ve akıcı bir dilde yazılmış olması ile de beğeni alıyor.
Tıp fakültesi öğrencileri tarafından da okunması önerilen bu kitap bazı hastalıkların hem burun hem de kulağı etki altına alması gibi konuları da içeriyor. Aynı zamanda çok nadir görülen bulguları da okurlara aktarıyor olmasıyla da ön plana çıkıyor. Bu önemli eseri hemen sepetinize atarak en kısa zamanda adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.