Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Bu Evde Yaşlı Var

Bu Evde Yaşlı Var

Ürün Kodu: HMK0083 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
24,00 TL
Havale Fiyatı : 23,28 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2018
Sayfa Sayısı:100
Kitap ISPN:9786053353492
Baskı Sayısı:1
Yazar:Türk Geriatri Derneği Bilim Kurulu
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Nobel Tıp Yayınevi tarafından baskısı gerçekleştirilen Bu Evde Yaşlı Var adlı eser Türk Geriatri Derneği Bilim Kurulu tarafından hazırlandı. 2018 yılında basılan eser tek cilt olarak hazırlanan bir tıp kitabı olma özelliğine sahiptir. Toplamda 100 sayfadan oluşan bu önemli eser ülkemizin gerçekleri ile de bağlantılı olan pek çok konuyu ele alıyor olmasıyla dikkat çekiyor.
Yaşlıların Türkiye koşullarındaki durumu ve özellikle psikolojik ihtiyaçları dikkate alınarak kaleme alınan eser, evde yaşlı bakımı yapan herkes tarafından mutlaka okunması gereken tıp kitapları arasında bulunuyor. Bu önemli eser aynı zamanda profesyonel anlamda yaşlı bakımı hizmeti veren görevliler tarafından da muhakkak okunmalıdır. Sadece bilimsel veriler ışığında yazılan kitap güvenilir bir kaynak olarak değerlendiriliyor.
Deneyim sahibi olan öğretim üyelerinin birlikte kaleme aldığı eserde yaşlı bakımına dair çok önemli bilgiler de veriliyor. Çeşitli görsel öğelerle daha keyifli bir form kazandırılan eser okuyucu dostu bir formatta kaleme alındı. Bu eserde yaşlıların genel durumları bilimin ışığında yeniden ele alınıyor.
Özellikle yaşanan hastalıkları ve bu hastalıkların günlük yaşantıya yansımasına da değinen kitap gençler tarafından da okunması önerilen eserler arasında bulunuyor. Sizlere bu kitabı en uygun fiyat eşliğinde sunuyoruz. Son derece kolay bir şekilde eseri sepetinize atabilir ve en kısa sürede siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Sanal tıp kitaplığınız olan Hepsi Medikal’de aradığınız tüm tıp kitaplarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım