Braunwald Kalp Hastalıkları

Braunwald Kalp Hastalıkları

Ürün Kodu: HMK0081 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
1.080,00 TL
Havale Fiyatı : 1.047,60 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2015
Çeviri Editörü:Uzm. Dr. Emre Aslanger , Prof. Dr. Murat Sezer
Sayfa Sayısı:2020
Kitap ISPN:9786053351108
Baskı Sayısı:9
Yazar:Braunwald, Bonow, Zipes, Mann, Libby
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Kalp hastalıklarına dair kaleme alınan en önemli eserlerden biri olarak kabul edilen Braunwald Kalp Hastalıkları (9.Baskı) adlı tıp kitabı Braunwald, Mann, Zipes, Libby ve Bonow tarafından yazıldı. Uzm. Dr. Emre Aslanger ve Prof. Dr. Murat Sezer tarafından çeviri editörlüğü üstlenilen bu eser dokuzuncu baskısı ile sipariş vermeniz için hazır! Vazgeçilmez bir başucu kitabı olma özelliğine sahip olan bu eser güncel bilgilerle yeniden düzenlendi.
2015 yılında baskısı yeniden yapılan eser 2020 sayfadan oluşuyor. Bu eser güncel kardiyoloji alanında hemen her konuya net yanıtlar getiriyor olmasıyla mutlaka okunması gereken tıp kitapları arasındaki yerini aldı. Bu alanda dünya genelinde isim yapmış olan uzmanların da katkıları ile kaleme alınan bu eser en güncel gelişmelerden haberdar olmak amacıyla da okunabilir.
Moleküler biyoloji ve genetik, görüntüleme teknikleri, farmakoloji, girişimsel kardiyoloji, elektrofizyoloji ve daha pek çok konuyu derinlemesine işleyen eserde çok sayıda görsel öğe de bulunuyor. Kardiyoloji alanında bilgi eksikliklerinin giderilmesi bakımından da okunması tavsiye edilen eserler arasında yer alıyor.
Son derece önemli bilgilerin aktarıldığı eser kolay kavranan bir dille kaleme alındığından okuyucu dostu olarak değerlendiriliyor. Bu kitap tıp fakültesi öğrencileri tarafından da okunabilir. Sizlere bu mühim eseri uygun fiyat ve cazip ödeme kolaylıkları gibi çeşitli avantajlar eşliğinde sunuyoruz. Siz de Hepsi Medikal avantajlarından faydalanarak bu esere hemen sahip olabilirsiniz. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin