Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Bontrager'in Radyografik Konumlandırma ve Teknik El Kitabı

Bontrager'in Radyografik Konumlandırma ve Teknik El Kitabı

Ürün Kodu: HMK0079 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
35,00 TL
Havale Fiyatı : 33,95 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2010
Çeviri Editörü:Aynuran Demir Orhan
Sayfa Sayısı:323
Kitap ISPN:9789754207897
Baskı Sayısı:7
Yazar:Bontrager, Lampignano
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Kenneth L. Bontrager ve John P. Lampignano tarafından yazılmış olan Bontrager'in Radyografik Konumlandırma ve Teknik El Kitabı adlı tıp kitabı dilimize Aynuran Demir Orhan tarafından çevrildi. Toplamda 323 sayfadan oluşan eser radyografik konumlandırmaya dair tüm bilgileri içeren, detaylı bilgilerle donatılmış kitaplardan biridir. Eserin kolay okunan bir formatta kalem alındığını belirtebiliriz.
Bu eser Nobel Tıp Yayınevi tarafından yedinci baskısı gerçekleştirilen ve sıklıkla tercih edilen tıp kitapları arasında yer alıyor. Radyofragik görüntüleme alanında görev yapan tüm sağlık çalışanlarının faydalanabileceği ve mutlaka okuması önerilen bu önemli eser, tüm soruların yanıtlarını bulunabileceğiniz bir kaynak kitap olma özelliğini de taşıyor.
İçerisinde teknik bilgilerin de yer aldığı bu eserde ele alınan konulara dair çok sayıda görsel de bulunuyor. Bu sayede fotoğraflarla konunun daha kolay ve daha hızlı kavranması mümkün olabiliyor. Aynı zamanda hızla okunan, akıcı bir dille yazılan kitap tıp fakültesinde eğitim alan gençler tarafından da okunabilecek tıp kitapları arasında bulunuyor.
Bir baş ucu kitabı olma özelliğine sahip olan bu eseri hemen sepetinize atabilir ve kolaylıkla kütüphanenize kazandırabilirsiniz. Hepsi Medikal avantajları eşliğinde sahip olabileceğiniz bu eser için sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Bu cazip fiyatlara eşlik eden uygun ödeme kolaylıkları ve aynı zamanda hızlı kargo uygulamamızdan da faydalanabilirsiniz. Sanal tıp kitaplığınız olan Hepsi Medikal avantajlarını fırsata dönüştürün!

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım