Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Böbrek Hastalıkları

Böbrek Hastalıkları

Ürün Kodu: HMK0080 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
180,00 TL
Havale Fiyatı : 174,60 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2011
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Alper Soylu , Prof. Dr. Salih Kavukçu
Sayfa Sayısı:586
Kitap ISPN:9789756240274
Baskı Sayısı:4
Yazar:Greenberg
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Böbrek hastalıkları ve tedavisine yönelik olarak kaleme alınan Böbrek Hastalıkları adlı eserin çeviri editörlüğünü Prof. Dr. Alper Soylu ve Prof. Dr. Salih Kavukçu üstlendi. Eser özellikle Amerika Birleşik Devletleri Ulusal Böbrek Vakfı gelişmelerini yakından takip etmek isteyenler tarafından tercih edilen bir tıp kitabı olma özelliğine sahip. 2011 yılında baskısı gerçekleştirilen eser toplamda 586 sayfadan oluşuyor.
İncelediğiniz bu eser özellikle çok karmaşık olan nefroloji konularını son derece kolay anlaşılır bir dille aktarıyor olmasıyla da ön plana çıkan tıp kitapları arasında yer alıyor. Bu yönüyle özellikle tıp fakültesi öğrencilerinin mutlaka edinmesi ve okuması gereken bir eser olma özelliğini de bünyesinde barındırıyor.
Hekimlerin son gelişmeleri öğrenmesi ve bilgilerini tazelemesi bakımından da önem arz eden kitaplar arasında yer alıyor. Bir başvuru kitabı olma özelliğine de sahip olan eser içerisinde bazı görsellere de yer veriliyor. Bu sayede ele alınan konunun hem daha net hem de derinlemesine anlaşılmasına olanak tanıyor. Bu eser pratisyen hekimler tarafından da mutlaka okunmalıdır.
Nefroloji alanında pek çok konunun ele alındığı bu önemli eseri gayet makul bir fiyat eşliğinde, kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sanal tıp kitaplığınız olan Hepsi Medikal avantajlarından da faydalanarak kütüphanenize bu önemli eseri mutlaka kazandırın. Sizlere cazip ödeme seçenekleri ve uygun ödeme kolaylıkları da sunuyoruz. Yeni tıp kitapları temin etmeniz için Hepsi Medikal size yeter!

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.