Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Biyopsilerin Yorumu: Frozen İnceleme - Biyopsi Yorumları Serisi

Biyopsilerin Yorumu: Frozen İnceleme - Biyopsi Yorumları Serisi

Ürün Kodu: HMK0068 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
165,00 TL
Havale Fiyatı : 160,05 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2015
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Mine Hekimgil
Sayfa Sayısı:426
Kitap ISPN:9786053350972
Baskı Sayısı:2
Yazar:Taxy, Husain, Montag
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Kuşe kağıda renkli olarak basılan Biyopsilerin Yorumu: Frozen İnceleme adlı tıp kitabı Jerome B. Taxy, Aliya N. Husain ve Anthony G. Montag tarafından yazıldı. Dilimize Prof. Dr. Mine Hekimgil tarafından çevrilen bu eser 462 sayfadan oluşuyor. Tüm patologlar tarafından mutlaka okunması gereken eserler arasında yer alan kitap frozen incelemeyi her yönüyle ele alıyor.
Bu alanda hizmet veren hekimlerin mutlaka okuması gereken tıp kitapları arasında yer alan eser oldukça derin bir içeriğe sahip. Çok sayıda görsel ile zenginleştirilen ve gerçek mikroskobik fotoğrafların da yer aldığı bu önemli kitap tek cilt olarak okurlara sunuluyor. Kitapta artefaktlarıyla birlikte gerçek frozenlerden çekilmiş olan histolojik fotoğraflar da içeriyor olmasıyla ön plana çıkıyor.
Kitap, genel cerrahi patologlarının tedavilerde ne oranda büyük rol oynadıklarına dair son derece önemli bilgiler de aktarıyor. Aynı zamanda hasta yönetimi ve tedavi yönetimi gibi konularda yol gösterici bilgileri okurlara aktarıyor. Bu kitap tıp fakültesi öğrencileri tarafından da okunması önerilen eserler arasında yer alıyor.
Frozen incelemede sınırların bilinmesi gerektiğinin de altını çizen bu önemli esere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Hemen sepetinize ekleyebileceğiniz kitabı en uygun fiyat avantajı eşliğinde satın alabilirsiniz. Hepsi Medikal avantajlarından faydalanarak tıp kitapları kategorimiz içerisinden seçtiğiniz tüm eserler için tek bir sipariş verebilir ve bu eserleri en kısa sürede adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.