Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Biyoloji Tarihi

Biyoloji Tarihi

Ürün Kodu: HMK0064 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
60,00 TL
Havale Fiyatı : 58,20 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2014
Sayfa Sayısı:535
Kitap ISPN:9786053350668
Baskı Sayısı:1
Yazar:Prof. Dr. Orhan Küçüker
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

2014 yılında, Nobel Tıp Yayınevi tarafından basımı gerçekleştirilen Biyoloji Tarihi adlı eser Prof. Dr. Orhan Küçüker tarafından kaleme alındı. Biyoloji alanında tarihten bugüne kadar yaşanan gelişmeleri geniş bir çerçevede ele alan eser, yaşanan olayları ve gelişmeleri kronolojik bir şekilde ele alıyor. İncelediğiniz bu tıp kitabı bilimsel kavramları da aktarıyor ve bilimin birbiri ile olan ilişkisine de değiniyor.
Biyolojinin hem diğer bilim dallarına hem de sanata olan yansımasını da ele alıyor olmasıyla diğer tıp kitapları arasından sıyrıldığını söyleyebiliriz. Bu eser biyoloji derslerinde, ders kitabı olarak kullanılması amacıyla ele alınıyor. Aynı zamanda öğrencilerin bireysel çalışmalarında da kullanabilecekleri bir kitap olma özelliği ile de ön plana çıkıyor.
Biyolojinin tarihini inceliyor olmasıyla dikkat çeken eser biyologlar için de rehber niteliğinde bir kitap olma özelliğine de sahiptir. Tarihi gelişmeleri ve olguları bir sentez çerçevesinde ele alıyor olması da kitabı farklı kılan unsurlar arasında yer alıyor. Kolay okunan ve kolay kavranan bir dille yazılan eser aynı zamanda ele alınan konular ile ilgili çeşitli şekiller de içeriyor.
Bu eseri en uygun fiyat avantajı eşliğinde satın almak için hemen sepetinize atabilirsiniz. Tıp kitapları kategorimizde yer alan tüm eserler gibi bu kitap için de cazip ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Sanal tıp kitaplığınız olan Hepsi Medikal ayrıcalıklarından hemen siz de faydalanabilirsiniz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım