Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Biyofizik: Sırları Çözülmüş

Biyofizik: Sırları Çözülmüş

Ürün Kodu: HMK0062 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
42,00 TL
Havale Fiyatı : 40,74 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2013
Çeviri Editörü:Doç. Dr. Murat Ayaz
Sayfa Sayısı:373
Kitap ISPN:9789756266380
Baskı Sayısı:1
Yazar:Daniel Goldfarb
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Doç. Dr. Murat Ayaz tarafından yazılmış olan Biyofizik - Sırları Çözülmüş adlı tıp kitabı 2013 yılında, Nobel Tıp Yayınevi tarafından basıldı. Toplamda 373 sayfadan oluşan eser moleküler, subsellüler ile fizyolojik biyofizik alanlarında en temel konuları kapsıyor ve detayları ile birlikte inceliyor. Oldukça fazla detaya yer verildiğinde ele alınan konuların kolay kavranmasına olanak tanıyor.
Örnekli açıklamalar içeren tıp kitapları arasında bulunan bu eserde ele alınan tüm konulara dair pek çok örnek yer alıyor. Bu yönüyle hem sınıf çalışmaları hem de bireysel çalışmalar için haria bir tamamlayıcı eser olma özelliğini de koruyor. Eserde aynı zamanda her bölümün sonunda bölüm sonu sınavı yer alıyor. Bölüm sonu sınavı konunun ne oranda kavrandığına dair kişinin kendini sınamasını sağlayan önemli soru ve yanıtlardan oluşuyor.
Kitabın sonunda ise final sınavı yer alıyor. Final sınavı ise tüm eserde yer alan konulara dair çeşitli sorular ve yanıtları bulunuyor. Soru ve yanıtlar da kitabın çalışma kitabı ya da ders kitabı olarak tercih edilebilmesine olanak tanıyor. Bu önemli esere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.
Hepsi Medikal avantajları tüm tıp kitapları için geçerlidir. Sizlere en uygun fiyat avantajını sunmakla birlikte cazip ödeme seçenekleri de sunuyoruz. Bütçenizi zorlamadan ihtiyacınız olan tüm kitaplara tek bir alışveriş ile sahip olabilirsiniz. Hızlı kargo ilkemiz kapsamında siparişinizi çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaştırıyoruz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım