Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Bitkiler: Beslenme, Sağlık ve Hastalıkta

Bitkiler: Beslenme, Sağlık ve Hastalıkta

Ürün Kodu: HMK0053 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
95,00 TL
Havale Fiyatı : 92,15 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2015
Sayfa Sayısı:582
Kitap ISPN:9786053350927
Baskı Sayısı:1
Yazar:Prof. Dr. Gülay Hergenç
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Prof. Dr. Gülay Hergenç tarafından yazılan Beslenme, Sağlık ve Hastalıkta Bitkiler adlı tıp kitabı genel olarak bitkilerin sağlık bakımından ele alınması sonucu hazırlanan bir eserdir. Bitkilerin kullanım alanlarından içerdikleri kimyasal maddelere kadar pek çok bilginin bir arada aktarıldığı bu önemli eser, 582 sayfadan oluşuyor. Kitabın basımı Nobel Tıp Yayınevi tarafından 2014 yılında yapıldı.
Halkın bitkileri tıbbi açıdan nasıl kullandığını da anlatan kitap özellikle bitkilerin insan sağlığına olan etkilerini klinik açıdan ele alan tıp kitapları arasında yer alıyor. Bu önemli eserde tıp literatürüne girmeyi başarmış olan bilimsel veriler de bulunuyor. Ayrıca bu veriler klinik laboratuvar testlerinden elde edilen sonuçlar eşliğinde okuyuculara aktarılıyor.
İlaçlar ile olan etkileşim ve beraberinde bitkilerin istenmeyen etkilerinin de aktarıldığı eserde nelere dikkat edilmesi gerektiği, geniş kapsamlı bir şekilde anlatılıyor. Bitkilere ilgi duyanların mutlaka okuması gereken bu önemli eserde bitkilerin ilaçlar ile birlikte kullanıldığında en gibi sonuç ila karşılaşılabileceği gibi mühim konular da ele alınıyor.
Bitkilerin besin değerlerinin de yer aldığı bu önemli eseri okumak isterseniz, Hepsi Medikal avantajları eşliğinde kolaylıkla temin edebilirsiniz. Uygun fiyat ve uygun ödeme kolaylıklarından faydalanarak kütüphanenize bu kıymetli eseri kazandırmak için hemen sepetinize ekleyin. Tıp kitapları kategorisinden verdiğiniz tüm siparişlerinizi çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaştırdığımızı bilmenizi isteriz. Hepsi Medikal avantajlarından faydalanın! 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım