Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Bitki Morfolojisi: Sporlu ve Tohumlu Bitkilerin Evrimi ile Temel Morfolojik Konular

Bitki Morfolojisi: Sporlu ve Tohumlu Bitkilerin Evrimi ile Temel Morfolojik Konular

Ürün Kodu: HMK0061 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
45,00 TL
Havale Fiyatı : 43,65 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2015
Sayfa Sayısı:272
Kitap ISPN:9786053351214
Baskı Sayısı:1
Yazar:Prof. Dr. Orhan Küçüker
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Prof. Dr. Orhan Küçüker tarafından kaleme alınmış olan Bitki Morfolojisi adlı tıp kitabı incelemeden gözleme, karşılaştırmalı çalışmalardan deney sonuçlarına kadar, bitki morfolojisine dair pek çok bilginin detayları ile birlikte aktarıldığı eserler arasında yer alıyor. Kitap özellikle bitkilerin yapısal özellikleri hakkında detaylı bilgiler aktarmayı amaçlıyor.
Botanik biliminin alt dallarından biri olan bitki morfolojisine dair yazılmış en önemli tıp kitapları arasında yer alan eser bitkilerin hem vegetatif hem de generatif organlarının dış yapısal özelliklerini aktarıyor. Aynı zamanda bitkilerin normal ve anormal özelliklerini de aktaran eser botanik bilimine ilgi duyanlar tarafından faydalı bilgilere donatılmış olan kitaplar arasında yer alıyor. Eserde bitkilerin normal ve anormal durumlarına dair karşılaştırmalar da bulunuyor.
Bitkilerin yapılarının bir hayli etraflıca incelemesini içeren kitap sporlu ve aynı zamanda tohumu olan bitkilerin evrimini de inceliyor. Bitki morfolojisindeki en temel konuları inceleyen bir eser olması, ders kitabı olarak da tercih edilebilir olmasını sağlıyor. Kitapta ayrıca temel kavramlar sözlüğü de yer alıyor.
Bu yönüyle öğrencilerin de faydalanabileceği bir kitap olma özelliğini koruyan eser bitki morfolojisine ilgi duyanların okuyabileceği ilk kitap olabilir. Bu alanda en temel kavramların detaylı bir şekilde öğrenilmesine olanak tanıyan bu eseri hemen sepetinize atabilirsiniz. Hepsi Medikal avantajları, incelediğiniz bu eseri de kapsıyor. Uygun fiyat ve cazip ödeme kolaylıklarından faydalanarak siparişinizi bize ulaştırabilirsiniz. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım