Bir Makalenin Anatomisi

Bir Makalenin Anatomisi

Ürün Kodu: HMK0059 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
27,00 TL
Havale Fiyatı : 26,19 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2017
Sayfa Sayısı:146
Kitap ISPN:9786053353300
Baskı Sayısı:1
Yazar:Doç. Dr. Haldun Akoğlu , Doç. Dr. Nurettin Özgür Doğan
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Editörlüğünü Doç. Dr. Haldun Akoğlu ve Doç Dr. Nurettin Özgür Doğan’ın üstlendiği Bir Makalenin Anatomisi adlı eser 2017 yılında basıldı ve toplamda 146 sayfadan oluşuyor. Önemli bir tıp kitabı olan eser makalelere geniş bir çerçeveden yaklaşıyor. Neden makale okunması gerektiği ve aynı zamanda okunası makalelerin nasıl bulunabileceği gibi bilgileri okurlarıyla paylaşıyor.
Okunan makalenin ne anlattığının nasıl anlaşılabileceğine dair ipuçlarının da aktarıldığı eser aynı zamanda metodoloji alanına da geniş bir çerçeveden yaklaşıyor. Keyifle okunabilecek tıp kitapları arasında bulunan eser aynı zamanda kesitsel çalışma ve kohort çalışmalar hakkında da okurlarına mühim bilgiler aktarıyor. Randomize çalışmalar konusunda bilgi almak isteyenlerin de bu eseri okumasını önerebiliriz.
Farklı makaleleri okurken nelere dikkat edilmesi gerektiği bilgisine de yer verilen kitapta aynı zamanda tedavi sonuçlarını içeren makalelerin nasıl incelenmesi gerektiği de aktarılıyor. Beraberinde tanı veya tarama testlerini değerlendiren makalelere de bir yaklaşım prensibini içeriyor. Bu tür makalelerin daha faydalı olabilmesi için dikkat edilmesi gereken hususları da aktarıyor.
Ayrıca farklı makaleleri özetleyen makalelerin nasıl okunması gerektiği ya da nelere dikkat edilmesi gerektiği gibi bilgilere ulaşmak da mümkün olabiliyor. Yapılması gerekenleri aktaran ve okuru bilgilendiren bu önemli eseri hemen sepetinize atabilirsiniz. Bu sayede en kısa sürede adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Son derece faydalı ve önemli olan bu kitap için sizlere en uygun fiyat avantajını sunuyoruz. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin