Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Bilimsel Makale ve Tez Yazımı

Bilimsel Makale ve Tez Yazımı

Ürün Kodu: HMK0055 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2017
Sayfa Sayısı:172
Kitap ISPN:9786053352747
Baskı Sayısı:7
Yazar:Prof. Dr. Erhan Ayşan
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Bilimsel içerik hazırlamak için belirli bir formata hakim olmak gerekiyor. Bu alanda yeterli bilgiye sahip olmayanlar Doç. Dr. Erhan Ayşan tarafından kaleme alınan Bilimsel Makale ve Tez Yazımı adlı eseri okuyabilir. Bu eser aslında sadece tıp bilimi ile değil, diğer bilim dalları ile ilgilenenlerin de faydalanabileceği bir tıp kitabı olma özelliğine sahiptir. Çünkü oldukça faydalı ve güncel bilgiler içeriyor.
Öğrenciler bilimsel içerikler ya da tez yazmadan önce mutlaka okumaları önerilen tıp kitapları arasında bulunan bu eserde bilim ev bilimsel makale ile bilim dergileri bölümleri de bulunuyor. Bilimsel dergiler hakkında detaylı bilgilerin de aktarıldığı eserde bilimsel bir projenin nasıl hazırlanması gerektiği konusu da kapsamlı bir çerçevede ele alınıyor.
Bilimsel makale türlerinin neler olduğu ve bilimsel bir makalenin nasıl yazılması gerektiği konularına da değinilen eserde öğrencilerin faydalanabileceği tez yazımı bölümü de mevcut. Bir teze nasıl hazırlanılması gerektiği ve tezin nasıl yazılması gerektiği adım adım okurlara aktarılıyor. Bilimsel dergilere makalelerin nasıl gönderileceği gibi faydalı bilgilerle donatılmış olan eserin bilimle uğraşan herkesin kitaplığında bulunması gerekiyor.
Bu önemli eseri hemen sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz. Hepsi Medikal avantajlarından faydalanabilir ve kitabın en kısa sürede adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Tüm tıp kitapları gibi bu eseri de sizlere en uygun fiyat avantajı eşliğinde sunuyoruz. Sanal tıp kitaplığınız olan Hepsi Medikal’den ayrılmayın!

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım