Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Bilimsel Araştırma Yöntemleri ve Araştırma Etiği

Bilimsel Araştırma Yöntemleri ve Araştırma Etiği

Ürün Kodu: HMK0056 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
32,40 TL
Havale Fiyatı : 31,43 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2017
Sayfa Sayısı:200
Kitap ISPN:9786053353201
Baskı Sayısı:1
Yazar:Prof. Dr. Dursun Kırbaş, Dr. Filiz Ekim Çevik
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Prof. Dr. Dursun Kırbaş ve Dr. Filiz Ekim çevik tarafından kaleme alınmış olan tıp kitabı Bilimsel Araştırma Yöntemleri ve Araştırma Etiği adını taşıyor. Bilimsel bir araştırmanın hangi etik çerçevede gerçekleştirilmesi gerektiğinin aktarıldığı eser 200 sayfadan oluşuyor. Nobel Tıp Yayınevi tarafından 2017 yılında baskısı gerçekleştirilen eser bir çalışma raporunda neler bulunması gerektiğini de inceliyor.
Araştırmaların lisans, lisansüstü ve doktora düzeyinde ele alındığı tıp kitapları arasında yer alan eserde bilimsel araştırmalarda en çok kullanılan yöntemler aktarılıyor. Tüm araştırmalarda çok yönlü düşünülmesi gerektiğinin vurgulandığı eser hem hızlı hem de etkin bir araştırma yapılması için uygulanabilecek yöntemleri de kolay anlaşılır bir dille ele alıyor.
Ayrıca mesleki araştırma deneyimlerinin de aktarıldığı eser tarih, analiz ve rapor üçlüsünü okuyucu dostu bir format ile aktarıyor. Bir yandan araştırma yöntemleri öğrenilirken diğer yandan en temel kavramları da okuyuculara anlatıyor. Bu yönüyle de zengin bilgi içerikli eserler arasında değerlendirildiğini söyleyebiliriz. Çeşitli özgün çalışmalardan da faydalanılarak hazırlanan eser okurlara çarpıcı bilgiler de veriyor.
Adli bilimlerin multidisipliner olduğu vurgusunu da yapan bu önemli esere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Çeşitli araştırmalar yapmadan önce size rehberlik edebilecek yöntemleri açıklayan kitabı hemen sepetinize ekleyin. Cazip fiyatlar ve cazip ödeme seçenekleri eşliğinde sahip olabileceğiniz bu eseri siz de kütüphanenize kazandırabilirsiniz. Hepsi Medikal olarak tüm siparişlerinizi en kısa sürede adresinize ulaştırıyoruz. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım