Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Beslenme Biyokimyası 2. Baskı

Beslenme Biyokimyası 2. Baskı

Ürün Kodu: HMK0054 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
40,00 TL
Havale Fiyatı : 38,80 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2018
Sayfa Sayısı:208
Kitap ISPN:9786053353836
Baskı Sayısı:2
Yazar:Prof. Dr. Figen Gürdöl
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Tek cilt olarak hazırlanan ve Prof. Dr. Figen Gürdöl tarafından yazılan Beslenmenin Biyokimyası adlı eser, beslenmeye dair son derece önemli bilgilerin, kolay anlaşılır bir dille aktarıldığı eserler arasında yer alıyor. Bu önemli tıp kitabı kişilerin yaşam kalitesi ile beslenme şekilleri arasında da bağlantı kuruyor. Özellikle obeziteye dair mühim bilgilerin ev faydalı ipuçlarının aktarıldığı kitapta doğru beslenme kuralları da anlatılıyor.
Toplumun doğru ve düzenli beslenmeden gün geçtikçe uzaklaştığını vurgulayan kitapta halkın bilinçlendirilmesi gerektiğinin altı çiziliyor. Beslenmenin sağlık ile ilgili olarak ele alındığı tıp kitapları arasında yer alan eser insanların mikroorganizma bazında karmaşık bir metabolizmaya sahip oldukları ve bu karmaşık çerçevede iştah ile enerji dengesini çok iyi sağlanması gerektiği vurgulanıyor.
Obeziteyi oldukça geniş kapsamlı bir çerçevede ancak bir o kadar da basit bir dille anlatan eserin sağlık ile ilgili görev yapan herkes tarafından okunması gerekiyor. Aynı zamanda tıp fakültesi öğrencilerinin kendilerini geliştirmeleri ve bilgilerini güncellemeleri açısından da bu eserden faydalanabileceklerini belirtebiliriz. Bu nedenle öğrenciler için de okunması gereken eserler arasında yer alıyor.
Sanal tıp kitaplığınız olan Hepsi Medikal avantajları ışığında incelediğiniz bu esere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Hemen sepetinize ekleyerek uygun fiyat ve uygun ödeme kolaylıkları gibi ayrıcalıklardan istifade edebilir, bu eseri çok kısa sürede adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Tıp alanında yazılmış tüm eserler Hepsi Medikal’de! 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım