Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Berek & Novak Jinekoloji

Berek & Novak Jinekoloji

Ürün Kodu: HMK0052 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
460,00 TL
Havale Fiyatı : 446,20 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2017
Çeviri Editörü:Doç. Dr. Ahmet Erk , Prof. Dr. Fazlı Demirtürk
Sayfa Sayısı:1568
Kitap ISPN:9786053353126
Baskı Sayısı:1
Yazar:Berek
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Jonathan S. Berek tarafından kaleme alınan Berek & Novak Jinekoloji adlı kitap dilimize Doç. Dr. Ahmet Erk ve Prof. Dr. Fazlı Demirtürk tarafından çevrildi. Toplamda 1568 sayfadan oluşan eser, 2017 yılında Nobel Tıp Yayınevi tarafından basıldı. Jinekoloji alanında yazılmış önemli eserler arasında yer alan tıp kitabı oldukça ilginç bir formatta yazılmış olmasıyla da ön plana çıkıyor.
Jinekoloji branşında hasta bakımının nasıl yapılması gerektiğini aktaran tıp kitapları arasında yer alan eser, jinekologların gereksinim duyabileceği tüm bilgileri okura aktarıyor. Ayrıca bilgilerin yanı sıra renkli grafikler gibi çeşitli materyallerin de kullanılıyor olması, bilgilerin çok daha kolay kavranmasına olanak tanıyor.  Sadece hekimler tarafından değil, bu alanda hizmet veren diğer sağlık görevlileri tarafından da eserin okunması gerekiyor.
Bir eğitim aracı olarak da kullanıma uygun bir formatta hazırlanan kitap aynı zamanda referans kaynağı olarak da sıklıkla tercih ediliyor. Jinekoloji alanında uzmanlaşmak isteyen tıp fakültesi öğrencileri tarafından da okunması önerilen eserde oldukça çarpıcı bilgiler ve hasta bakımına dair ipuçları da yer alıyor.
Sitemizde mevcut olan tüm tıp kitapları gibi bu eseri de en uygun fiyatlar eşliğinde kolaylıkla temin edebilirsiniz. Uygun fiyat avantajının yanı sıra sizlere cazip ödeme seçenekleri de sunuyoruz. Hızlı kargo uygulamamız kapsamında siparişinizi en kısa sürede ulaştırıyoruz. Hepsi Medikal ayrıcalıklarından faydalanarak bu önemli esere hemen sahip olabilirsiniz. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım