Ben Hasta Değilim: Çocuk Sağlığı ve Hastalıklarının Psikososyal Yönü

Ben Hasta Değilim: Çocuk Sağlığı ve Hastalıklarının Psikososyal Yönü

Ürün Kodu: HMK0051 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
65,01 TL
Havale Fiyatı : 63,06 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2010
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Aysel Ekşi
Sayfa Sayısı:791
Kitap ISPN:9789754207873
Baskı Sayısı:2
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Nobel Tıp Yayınevi tarafından 1999 yılında baskısı yapılan Ben Hasta Değilim adlı eser Prof. Dr. Aysel Ekşi tarafından kaleme alınan ve oldukça önemli bilgilerin aktarıldığı bir eserdir. Çocuk psikolojisini ele alan tıp kitabı hasta olan çocukların ailelerine yönelik faydalı bilgiler de içeriyor. Hasta olan çocuklara ailelerin nasıl yaklaşması gerektiğini de aktaran kitapta özellikle hastalığını inkar eden çocuk psikolojisi de mercek altına alınıyor.
Hasta olduğunu ya da tedavi olmayı kabul etmeyen çocukların hangi psikoloji içerisinde oldukları ve bu psikoloji ile baş etme yöntemleri faydalı bilgiler eşliğinde anlatılıyor. Ailelerin mutlaka okuması gereken tıp kitapları arasında yer alan eser, ölümcül hastalıklarla karşı karşıya kalan ailelere yönelik ipuçları da içeriyor.
Eserde normal bir çocuğun ruh sağlığına dair bilgiler aktarılarak ergenlik dönemine özgü olan bazı problemlere de yer veriliyor. Aynı zamanda çocuklarda görülebilen ruhsal sorunlara dair bazı kavramlara da yer veriliyor. Bu sayede aileler çocuklara nasıl yaklaşmaları gerektiğini öğrenebiliyor. Aynı zamanda çocuklarda ruhsal bir sorun olup olmadığını da tespit edebiliyorlar.
Bu eserin çocukların ruhsal sağlığı ile ilgili olan herkes tarafından okunması öneriliyor. Bu değerli eseri hemen sepetinize atarak en uygun fiyat avantajı eşliğinde satın alabilirsiniz. tüm tıp kitapları için sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Kitaplığınıza yeni eserler kazandırmak için Hepsi Medikal’e tıklamanız yeterli oluyor. Hemen şimdi bu avantajlardan istifade etmeye başlayın!

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin