Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Bebeklikten Erişkinliğe Otizm: Aileler için Kılavuz

Bebeklikten Erişkinliğe Otizm: Aileler için Kılavuz

Ürün Kodu: HMK0050 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
60,00 TL
Havale Fiyatı : 58,20 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2017
Sayfa Sayısı:248
Kitap ISPN:9786053353027
Baskı Sayısı:2
Yazar:Prof. Dr. Nahit Motavalli Mukaddes
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi
En Faydalı Yorum : NARIN K...A
Muhteşem bir sağlık alışveriş sitesi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Prof. Dr. Nahit Motavalli Mukaddes tarafından kaleme alınan Bebeklikten Erişkinliğe Otizm; Aileler İçin Kılavuz adlı eser çocuklara otizm tanısı konduktan sonra aileleri hangi zorlukların beklediğini ve bu zorluklarla nasıl mücadele edilmesi gerektiği gibi konuları inceliyor. Aileler için bir kılavuz niteliği taşıyan tıp kitabı birinci sınıf hamur kağıda, Nobel Tıp Yayınevi tarafından basıldı.
2017 yılında okurlarıyla buluşan eser 248 sayfadan oluşuyor. Otizmli çocuk sahibi olan ailelerin mutlaka okuması gereken tıp kitapları arasında yer alan eser, ailelerin evde uygulamaları gereken tedavi yöntemlerinden de bahsediyor. Ailelere çok uzun süreli bir kılavuzluk yapabilecek olan kitap, aynı zamanda çocukların evde kendilerini nasıl geliştirebileceklerine dair faydalı bilgiler de içeriyor.
Davranışsal problemler ile evde baş etme yöntemlerine değinen kitap, çocuklardaki uyku bozukluğu ve beslenme bozukluğu konularına da değiniyor. Ayrıca çocukların okul yaşamlarında ne gibi zorluklarla baş etmeleri gerektiği konusunda da oldukça faydalı bilgiler aktarılıyor. Otizmin erişkinlik dönemini de kapsamlı bir şekilde ele alan eser, ailelerin kendi yaşadıkları deneyimleri de kendi kalemlerinden aktarıyor.
Bu rahatsızlığı yaşayan çocukların tıbbi açıdan yaşadıkları hastalıklara nasıl yaklaşılması gerektiği konusuna da değinen bu önemli esere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Aileler ve hekimlerin okuması gereken kitabı sepetinize atarak hemen siparişinizi bizlere ulaştırın. Okumak istediğiniz tüm tıp kitaplarını Hepsi Medikal’in uygun fiyat politikasından faydalanarak bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz. 

NARIN K...A Bu Yorumu Faydalı Buldunuz mu?

Muhteşem bir sağlık alışveriş sitesi

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım