Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

BATES'in Fizik Muayene ve Anamnez Cep Kılavuzu

BATES'in Fizik Muayene ve Anamnez Cep Kılavuzu

Ürün Kodu: HMK0049 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
60,00 TL
Havale Fiyatı : 58,20 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2016
Çeviri Editörü:Oğuzhan Büyükgebiz
Sayfa Sayısı:418
Kitap ISPN:9786053352563
Baskı Sayısı:1
Yazar:Lynn
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Fizik muayene ve aynı zamanda anamnez alma becerilerinin işlendiği, önemli bir kaynak kitap olma özelliğine sahip olan Bates'in Fizik Muayene Ve Anamnez Cep Kılavuzu adlı eser, oldukça detaylı bir şekilde konuyu işleyen bir tıp kitabı şeklinde okurlarıyla buluşuyor. Peter G. Szilagyi ve Lynn S. Bickley tarafından kaleme alınan kitabı dilimize çeviren ise Oğuzhan Büyükgebiz oldu.
Özellikle öğrenciler için son derece faydalı olabilecek tıp kitapları arasında bulunan eser, güvenilir bir kaynak olmakla birlikte kolay hatırlanacak şekilde bilgileri aktarıyor olmasıyla da ön plana çıkıyor. Ayrıca öğrencilere hastayla nasıl görüleceği ve anamnez alınacağı gibi konularda da bilgi aktardığını söyleyebiliriz. Fizik muayene alanında bir anlatım içeren eser öğrencilerin kolay anlayabileceği bir dille kaleme alınıyor.
Aynı zamanda normal ya da anormal fizik muayene bulguları hakkında da derinlemesine bilgi verildiğini söyleyebiliriz. Özgül olan durumlarda öğrencilerin ihtiyaç duyabilecekleri özel değerlendirme tekniklerini aktarıyor olması da bu eseri kıymetli kılan faktörler arasında bulunuyor. Özellikle yaygın görülen bazı bulgularda kısa çözümler ve yardımlar sunuyor olduğunu da belirtmek isteriz.
Öğrenciler için özel değerlendirme teknikleri içeren bu esere kolay ve hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Hepsi medikal avantajlarından da faydalanarak incelediğiniz bu kitabı hemen sepetinize atabilir ve en kısa süre içerisinde adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Sanal tıp kitaplığınız Hepsi Medikal size yeter!


Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım