Basitleştirilmiş Klinik Patofizyoloji

Basitleştirilmiş Klinik Patofizyoloji

Ürün Kodu: HMK0047 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
32,40 TL
Havale Fiyatı : 31,43 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2016
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Özdem Anğ , Prof. Dr. Asiye Nurten
Sayfa Sayısı:194
Kitap ISPN:9786053351863
Baskı Sayısı:1
Yazar:Berkowitz
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Patoloji alanında kaleme alınan, kıymetli bir tıp kitabı olan eser Prof. Dr. Özdem Anğ ve Prof. Dr. Asiye Nurten tarafından kaleme alındı. 2016 yılında basımı gerçekleştirilen eser toplamda 194 sayfadan oluşuyor. Basitleştirilmiş Klinik Patofizyoloji adlı eser fizyopatoloji farklı açılardan ele alan eserlerden biridir. En temel bilimlerin çok daha iyi bir şekilde anlaşılmasını sağlayan bu eser, oldukça yoğun ve özenli bir çalışmanın ürünü oluyor.
İki farklı hekim tarafından kaleme alınan bu eserde dikkat çeken bir diğer özellik de ortak bir dilin kullanılıyor olmasıdır. Son dönemlerde daha fazla dikkat çeken ve üzerine daha fazla sayıda eserin yazıldığı fizyopatoloji alanında kaleme alınan önemli eserlerden biridir. Bu alanda uzmanlaşmak isteyen hekimlerin okuması gereken tıp kitapları arasında yer alıyor.
Tıp fakültesi öğrencilerinin patoloji konusunu çok daha net kavramalarına yardımcı olabilecek pek çok bilginin de bulunduğu eserde, öğrencilerin sınav dönemlerine hazırlıklarını daha kolay gerçekleştirebilecekleri, oldukça pratik bilgiler de yer alıyor. Çünkü eserde öğrenciler için önemli olan bilgiler esprili bir dille aktarılıyor.
Çeşitli esprili benzetmelerin yapıldığı pek çok konunun öğrenciler için akılda kalıcılığı da kolaylaşıyor. Bu önemli esere sahip olmak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Uygun fiyat avantajından faydalanarak diğer tıp kitapları ile birlikte bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz. sizlere yüz güldüren ödeme seçenekleri de sunarak bütçenizi zorlamadan kütüphanenizi zenginleştirmenize olanak tanıyoruz. 


Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin