Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Baş Boyun Kanserleri

Baş Boyun Kanserleri

Ürün Kodu: HMK0048 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
85,00 TL
Havale Fiyatı : 82,45 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2003
Sayfa Sayısı:920
Kitap ISPN:9789754202931
Baskı Sayısı:1
Yazar:Prof. Dr. Kayıhan Engin, Prof. Dr. Levent Erişen
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Prof. Dr. Kayıhan Engin ve Prof. Dr. Levent Erişen tarafından kaleme alınan Baş Boyun Kanserleri adlı eser, 2003 yılında Nobel Tıp Yayınevi tarafından basıldı. Toplamda 920 sayfadan oluşan eser son derece önemli ve konuyu derinlemesine işleyen tıp kitabı çeşitleri arasında yer alıyor. Kitap, baş ve boyun bölgesinde meydana gelen kanserin oluşum sebeplerine değiniyor.
Aynı zamanda kanseri tetikleyen unsurlara da değinilen eser hekimler ve tıp fakültesi öğrencileri için son derece faydalı bilgiler içeriyor. Bu açıdan konuya ilgi duyan herkesin okuması gereken tıp kitapları arasında bulunan bir eser olduğunu söyleyebiliriz. Kanser olgusuna genel bir yaklaşımın yanı sıra çarpıcı bilgilerle farklı bir yaklaşım da sergileyen kitap, kolaylıkla okunabiliyor.
Okuyucu dostu bir format eşliğinde kaleme alınmış olan eser baş ve boyun bölgesinde meydana gelen kanserlerin tedavisine ve kanserin ilerleme seyrine dair çeşitli bilgiler de aktarıyor. Kanserin nasıl ilerlediği ve ilerlemesine neden olan faktörlerin de anlatıldığı eserin konuya ışık tutan, kaynak niteliğinde bir kitap olduğunu söyleyebiliriz.
Bu kıymetli eseri hemen sepetinize atarak kolaylıkla kitaplığınıza kazandırabilirsiniz. Tüm tıp kitapları gibi incelediğiniz bu eseri de sizlere en makul fiyat avantajı ile birlikte sunuyoruz. Uygun fiyattan faydalanabilir ve beğendiğiniz kitapları kolaylıkla satın alabilirsiniz. Hepsi Medikal avantajları eşliğinde bu eser için siparişinizi bize ulaştırabilirsiniz. Tüm tıp kitabı siparişlerinizi çok kısa sürede adresinize ulaştırıyoruz. 


Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.