Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Bağışıklık Bilimi

Bağışıklık Bilimi

Ürün Kodu: HMK0045 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
175,00 TL
Havale Fiyatı : 169,75 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2017
Sayfa Sayısı:588
Kitap ISPN:9786053352624
Baskı Sayısı:1
Yazar:Prof. Dr. Nezih Hekim, Prof. Dr. Şefik Ş. Alkan
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Prof. Dr. Nezih Hekim ve Prof. Dr. Şefik Ş. Alkan tarafından kaleme alınan Bağışıklık Bilimi adlı eser vücudun bağışıklık sistemini en güncel bilgilerle ele alan tıp kitabı olma özelliği ile ön plana çıkıyor. Renkli kuşe kağıt baskıyla okurlara sunulan bu eser 2017 yılında basıldı. Toplamda 588 sayfadan oluşan eser bağışıklık sisteminin nasıl oluştuğunu da aktarıyor.
Aynı zamanda bağışıklık sisteminin görevlerini detaylı bir şekilde ele alan tıp kitapları arasında yer alan bu eser, bağışıklık sistemini oluşturan hücrelerin düşmanları nasıl algıladığını ve düşmanlarla nasıl savaştığını da aktarıyor. Dokular arasında bu hücrelerin geçiş yaptığını ve hangi iletişim araçlarını kullandıklarını da kolay anlaşılır bir dille aktarıyor. 
Bağışıklık sistemini oluşturan hücrelerin bir hafızasının olduğunu dile getiren yazarlar, eserde bu hafızanın nasıl kullanıldığına da ışık tutuyor. Tıp fakültesinde eğitim alan öğrencilerin ezber bilgiler yerine, konuyu derinlemesine anlamalarının daha önemli olduğundan yola çıkılarak kaleme alınan eserde bağışıklık sisteminin moleküler bazda anlaşılmasını hedefliyor. Bu yolla öğrencilerin meslek hayatlarında hastalıklara yeni tedavi yöntemleri ile yaklaşmalarını sağlayabilecek bilgileri de aktarıyor.
Bağışıklık sisteminin her yönüyle kavranması ve en ince detaylara kadar tanınabilmesini sağlayabilecek bu önemli eseri kolaylıkla kitaplığınıza kazandırabilirsiniz. Hepsi Medikal avantajlarından mutlaka siz de faydalanın. Uygun fiyat ve uygun ödeme kolaylıklarına ilave olarak hızlı kargo avantajımızdan da istifade edebilirsiniz. Bu önemli eseri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.


Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım