Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Atlarda Vücut Yapısının Değerlendirilmesi: Neden Bazı Atlar Daha Başarılıdır?

Atlarda Vücut Yapısının Değerlendirilmesi: Neden Bazı Atlar Daha Başarılıdır?

Ürün Kodu: HMK0042 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
95,00 TL
Havale Fiyatı : 92,15 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2014
Sayfa Sayısı:102
Kitap ISPN:9786053350446
Baskı Sayısı:1
Yazar:Dr. Gökçe Yıldırım
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

2014 yılında okurlarıyla buluşan Atlarda Vücut Yapısının Değerlendirilmesi adlı eser, Dr. Gökçe Yıldırım tarafından yazılan ve Nobel Tıp Yayınevi tarafından basımı gerçekleştirilen bir kitaptır. Atlarda anatominin ve vücut yapısının performanslarında birebir belirleyici bir unsur olduğunu altını çizen tıp kitabı aynı zamanda atların ortopedik sağlıklarına da ışık tutuyor. Ülkemizde bu alanda kaleme alınan önemli bir kaynak kitap olan eser, kaynak eksikliğini gidermesi ile de ön plana çıkıyor.
İngiliz ve Arap atlarının vücut yapılarını da mercek altına alan eser spor amaçlı yetiştirilen atlara dair önemli bilgilere yer veriyor. Atçılık sektörü açısından en önemli eserlerden biri olarak kabul edilen kitap, atların vücut yapısındaki farklılıkları da net bir şekilde ortaya koyuyor.
Bazı atların neden daha başarılı olduğu sorusuna geniş kapsamlı bir yanıt da olabilen bu önemli eser, okunması tavsiye edilen tıp kitapları arasındaki yerini halen koruyor. Yarış atları, binek atları, engel atlama ve yük çekme atlarının vücut yapılarına da dikkat çeken kitap atların dayanıklılığı konusuna da pek çok bölümde vurgu yapıyor.
Aynı zamanda at yan endüstrisiyle ilgili çarpıcı bilgilerin de bulunduğu bu önemli eseri siz de kütüphanenize kazandırabilirsiniz. Önemli bir kaynak kitap olma özelliğine sahip olan bu eseri sizlere en uygun fiyat eşliğinde sunuyoruz. Makul ödeme kolaylıklarından da faydalanarak hemen siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Hepsi Medikal avantajlarından siz de faydalanın. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.