Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

AT Yetiştiricilik, Tedavi, Anestezi, Viral Aşılar, Klinik Beslenme

AT Yetiştiricilik, Tedavi, Anestezi, Viral Aşılar, Klinik Beslenme

Ürün Kodu: HMK0043 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
30,00 TL
Havale Fiyatı : 29,10 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2011
Sayfa Sayısı:152
Kitap ISPN:9789754208191
Baskı Sayısı:1
Yazar:Prof. Dr. Enver Yazar
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

At hekimliği alanında kaynak eksikliğini gideren bir tıp kitabı olmasıyla dikkat çeken At-Yetiştiricilik, Tedavi, Anestezi, Viral Aşılar adlı eser Prof. Dr. Enver Yazar tarafından kaleme alındı. 2011 yılında baskımı yapılan eser 152 sayfadan oluşuyor. Atların hem sağlığı hem de bakımını bir arada harmanlayarak okurlara aktaran yazar, özellikle aşıların atların sağlığı bakımından önemine değiniyor.
Veteriner Hekimliği alanında hizmet veren hekimler ev öğrenciler için oldukça mühim bir kaynak kitap olan tıp kitapları arasında incelediğiniz bu eser de bulunuyor. kitapta at yetiştiriciliği ve aynı zamanda atların sağlığına dair hemen her konu ele alınıyor. Atların tedavisinde hangi yöntemlerin kullanıldığı, anestezi işlemlerinin nasıl yapılabildiği gibi konulara da ışık tutuluyor.
Atların klinik bakımdan nasıl beslenmesi gerektiği konusunun da ele alındığı kitap her yönüyle at bakımına ve at sağlığına dair konuları bir arada inceliyor. Okuyucu dostu bir formatla yazılan kitap aynı zamanda atların anatomisine dair en güncel bilgileri de okuyucularıyla paylaşıyor. Atların tedavi süreçlerine dair çeşitli bilgileri de eserde bulmak mümkün oluyor.
Veteriner Hekimlik alanında yazılan mühim eserlerden biri olan bu kitabı kolaylıkla sepetinize atarak satın alabilirsiniz. Sizlere en uygun fiyat avantajını sunarak okumak istediğiniz tüm eserlere kolaylıkla sahip olmanızı sağlıyoruz. İncelediğiniz bu kitabı da hemen sepetinize atarak cazip fiyat avantajıyla satın alabilirsiniz. Siparişlerinizi çok kısa bir sürede sizlere ulaştırıyoruz. 


Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım