Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Asperger Sendromu ve Şizoid Görüngü

Asperger Sendromu ve Şizoid Görüngü

Ürün Kodu: HMK0041 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
30,00 TL
Havale Fiyatı : 29,10 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2016
Sayfa Sayısı:80
Kitap ISPN:9786053351771
Baskı Sayısı:1
Yazar:Yrd. Doç. Dr. İrem Anlı
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Yrd. Doç. Dr. İrem Anlı tarafından kaleme alınan Asperger Sendromu ve Şizoid Görüngü adlı eser, 2016 yılında tek cilt olarak basıldı. 80 sayfadan oluşan bu eser Asperger sendromunu konu alan mühim bir tıp kitabı olarak kabul ediliyor. Bu sendromun altında şizoid acı ile korku ve görüngünün bulunduğunu anlatan yazar, Asperger sendromunu şizoid bir görüngü çerçevesinde değerlendiriyor.
Bu sendormun yetişkinlerde çok zor fark edilebildiğine dair bazı bulguların da yer aldığı bu eser psikanaliz alanında uzmanlaşmak isteyenlerin mutlaka okuması gereken tıp kitapları arasında bulunuyor. Doğru tedavinin belirlenmesinin önemine de değinilen kitapta tedavinin belirlenmesinde aktarılan konuların büyük önem taşıdığı da belirtiliyor.
Eserde Asperger sendromu için psikanalizin travmatik bir deneyim olduğuna da yer veriliyor. Bu nedenle seçilen tedavi şeklinin önemi vurgulanıyor. Söz konusu sendroma farklı bir bakış açısından yaklaşan yazarın kendi deneyimlerinden de yola çıkarak önemli ipuçlarını okurlarıyla paylaştığını söyleyebiliriz. Bu kitap, Asperger sendromuna bakış açınıza farklı bir soluk kazandırabilir.
Psikanaliz konusunda uzmanlaşmak isteyen öğrencilerin mutlaka okuması gereken bu önemli eseri hemen sepetinize atabilirsiniz. Kolaylıkla anlaşılabilen bir dille kaleme alınan eser için sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Minimum fiyat avantajından da faydalanarak kitaplığınıza bu mühim eseri kazandırabilirsiniz. Sizlere cazip ödeme seçenekleri ve hızlı kargo avantajını da sunuyoruz. Siparişiniz çok kısa sürede adresinize ulaşacak. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.