Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Asit Baz Dengesi

Asit Baz Dengesi

Ürün Kodu: HMK0040 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
15,00 TL
Havale Fiyatı : 14,55 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2011
Sayfa Sayısı:41
Kitap ISPN:9789754208528
Baskı Sayısı:2
Yazar:Prof. Dr. Lütfi Telci
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

2011 yılında okurlarıyla buluşan Asit Baz Dengesi adlı eser Prof. Dr. Lütfi Telci tarafından kaleme alındı. Toplamda 41 sayfadan oluşan tıp kitabı asit ve baz dengesine dair tüm detayları içeren önemli bir eserdir. Asit baz dengesinin nasıl oluştuğu ve bu dengenin bozulmasına nelerin sebebiyet verdiği gibi konularda pratik bilgiler aktarılıyor.
Aynı zamanda asit baz dengesi bozukluklarından kaynaklanan hastalıklar ve bu hastalıkların tedavisi gibi unsurlara da kitapta yer yer değiniliyor. Bu alanda kaleme alınmış önemli tıp kitapları arasında yer alan eserde asit – baz dengesinin oldukça kapsamlı bir çerçeve eşliğinde ele alındığını söyleyebiliriz.
Asit baz dengesi hekimlerin gözünden kaçabilen bir konu olması nedeniyle de önem taşıyor. Karmaşık bir konu olduğu düşünülse de aslında gayet kolay bir şekilde kavranabilmesini sağlayan içerikler de mevcut. İncelediğiniz bu kitap, asit baz dengesinin hekimler tarafından kolaylıkla anlaşılmasını sağlayan eserler arasında yer alıyor. Asit – baz dengesinin saptanması noktasına fikir verebilecek pek çok bilgiye bu kitaptan ulaşmak mümkün.
Kitapta pek çok teknik bilgi, kolay anlaşılır bir dille aktarılıyor. Bu önemli eseri satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Hepsi Medikal avantajları sayesinde, minimum ödeme ile bu önemli esere sahip olabilir ve asit baz dengesi hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Sanal tıp kitaplığınız olan Hepsi Medikal size yeter!


Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım