Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Asistan Hekim Kılavuzu

Asistan Hekim Kılavuzu

Ürün Kodu: HMK0039 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
35,00 TL
Havale Fiyatı : 33,95 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2013
Sayfa Sayısı:118
Kitap ISPN:9789754209594
Baskı Sayısı:3
Yazar:Prof. Dr. Erhan Ayşan
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Asistan hekimlerin tamamı için yol gösterici bilgilerle donatılmış olan Asistan Hekim Kılavuzu adlı eser Prof. Dr. Erhan Ayşan tarafından kaleme alındı. 2013 yılında üçüncü basımı gerçekleştirilen eser tek cilt olarak yayımlandı ve 116 sayfadan oluşuyor. Asistan hekimlerin tamamının okuması gereken bir tıp kitabı olan eser özellikle tez hazırlama konusunda rehber niteliğinde bilgiler sunuyor.
Bilimsel yayınların nasıl takip edilmesi gerektiği, yabancı dil eğitiminde nelere dikkat edilmesi gerektiği gibi konularda da önemli ipuçları ve öneriler yer alıyor. Çalışmalarda bir yol haritası çıkarmak için tercih edilebilecek tıp kitapları arasında yer alan bu eserde sınavlara yönelik nasıl bir çalışma haritası oluşturulması gerektiği konusuna da değiniyor. Aynı zamanda asistan hekimlere sürekli kendilerini denetlemeleri gerektiğini de aktarıyor.
Bilimsel araştırmaların takip edilmesinde hangi hususlara dikkat edilmesi gerektiği konularına da ışık tutan kitap tez hazırlama öncesinde nasıl bir planlama yapılması gerektiği konusuna da değiniyor. Asistan hekimlere her alanda önemli tavsiyelerde bulunarak başarıya giden yolu kısaltmaya yönelik ipuçları veriliyor.
Asistan hekimler bu önemli esere kolaylıkla sahip olabilir. En uygun fiyat avantajı eşliğinde temin edilebilecek bu kitabı hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Sadece tek tıkla uygun fiyat avantajından faydalanarak kitaplığınıza faydalı bir kılavuz kitap ilave edebilirsiniz. Hepsi Medikal avantajları sayesinde kütüphanenize yeni eserler kazandırın! Tüm tıp kitapları sitemizde bulabilir ve minimum ödeme ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz.  

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım