Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Aritmiler Nedenleri, Güncel Tanı ve Tedavi Yöntemleri

Aritmiler Nedenleri, Güncel Tanı ve Tedavi Yöntemleri

Ürün Kodu: HMK0036 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
175,00 TL
Havale Fiyatı : 169,75 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2010
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Bülent Görenek, Doç. Dr. Alparslan Birdane
Sayfa Sayısı:551
Kitap ISPN:9789754207439
Baskı Sayısı:1
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Bazı önemli tıp alanlarında halen Türkçe olarak yazılmış başvuru kitapları bulunmuyor. Bu önemli eksiklik aritmi alanında da mevcuttu. Ancak editörlüğü Prof. Dr. Bülent Görenek tarafından yapılan Aritmiler adlı eser, bu eksikliği gideren bir tıp kitabı olma özelliğini de taşıyor. Baskısı 2010 yılında gerçekleştirilen bu eser 551 sayfadan oluşuyor. Kitabı değerli kılan bir diğer özelliği ise en güncel tedavi yöntemlerini içeriyor olmasıdır.
Aritmi alanına oldukça geniş bir çerçeveden yaklaşan ve özellikle aritminin nedenleri üzerinde durulan bu kitap mutlaka okunması gereken ve ısrarla tavsiye edilen tıp kitapları arasında yer alıyor olmasıyla da dikkat çekiyor. Nedenlerinin yanı sıra en güncel teşhis yöntemlerini aktarıyor olması ve tanı sonrasında uygulanan en güncel tedavileri de okurlarıyla paylaşıyor.
Aritminin oluşum mekanizmaları bu alanda başarısı kanıtlamış olan hekimler tarafından ele alınıyor. Bu yönüyle herkesin kolaylıkla okuyabileceği bir kitap olma özelliğini de taşıyor. Yorumdan ziyade bilgi ağırlıklı olarak hazırlanmış olan kitap, öğrenciler için de son derece faydalı bilgiler içeriyor. Kolay okunması da kitabın özellikle öğrenciler tarafından tercih edilmesini beraberinde getiriyor.
Hepsi Medikal tarafından sunulan avantajlardan faydalanarak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi iletebilirsiniz. İncelediğiniz tıp kitaplarını hemen sepetinize ekleyin. Sizlere en uygun fiyatları sunuyor ve okumak istediğiniz tüm kitaplara kolaylıkla sahip olmanızı sağlıyoruz. Hemen şimdi siparişinizi tamamlayabilir ve ne hızlı şekilde adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz.  

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.