Antimikrobik Farmokolojinin Esasları: Pratikte Geçerli Temel Bilgiler için Kılavuz

Antimikrobik Farmokolojinin Esasları: Pratikte Geçerli Temel Bilgiler için Kılavuz

Ürün Kodu: HMK0035 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
18,00 TL
Havale Fiyatı : 17,46 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2010
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Özdem Anğ, Prof. Dr. Halil Sağduyu, Prof. Dr. Meltem Uzun
Sayfa Sayısı:141
Kitap ISPN:9789754207972
Baskı Sayısı:1
Yazar:Axelsen
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Poul H. Axelsen tarafından yazılan, dilimize Prof. Dr. Meltem Uzun, Prof. Dr. Halil Sağduyu ve Prof. Dr. Özdem Anğ tarafından çevrilen Antimikrobik Farmakolojinin Esasları adlı eser, 2011 yılında basıldı. Toplamda 141 sayfadan oluşan tıp kitabı birinci sınıf hamur kağıda basıldı. Pratikte geçerli olan en temel bilgileri içeren bu eser, bu temel bilgiler için kılavuz niteliği taşıyor.
Antimikrobik farmakoloji alanına oldukça farklı bir bakış açısı ile yaklaşan tıp kitapları arasında yer alan eser, bu alanda bilinmesi gereken tüm bilgileri içeriyor olmasıyla da ön plana çıkıyor. Farmakoloji alanında kendini geliştirmek ve uzmanlaşmak isteyenler için de rehber niteliğinde olan bu kıymetli kitap aynı zamanda bilgilerin tazelenmesi ve yeniden gözden geçirilmesi amacıyla da kullanılabilir.
Üniversitelerin tıp fakültelerinde eğitim alan öğrencilerin mutlaka faydalanması gereken Antimikrobik farmakolojinin Esasları adlı kitap temel ve klinik farmakoloji alanında çeşitli bilgileri de okurları ile paylaşıyor. Kolay okunan ve kolay anlaşılan bir formata sahip olan bu esere siz de kolaylıkla sahip olabilirsiniz.
Tüm tıp kitapları gibi bu önemli eseri de sizlere en uygun fiyat avantajı eşliğinde sunuyoruz. Yıl boyunca koruduğumuz makul fiyat politikası kapsamında, minimum ödeme ile kütüphanenize yepyeni tıp kitaplarını kazandırabilirsiniz. Bu önemli eseri hemen sepetinize ekleyebilir ve kazançlı bir alışveriş ile kolaylıkla satın alabilirsiniz. Hemen şimdi Hepsi Medikal avantajları ile siz de tanışın. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin