Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Anestezi Teknikerleri İçin Anestezi Kitabı

Anestezi Teknikerleri İçin Anestezi Kitabı

Ürün Kodu: HMK0030 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
48,00 TL
Havale Fiyatı : 46,56 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2014
Sayfa Sayısı:223
Kitap ISPN:9786053350590
Baskı Sayısı:1
Yazar:Prof. Dr. Ziya Salihoğlu
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Tekniker ve teknisyenler için hazırlanmış olan Anestezi Teknikerleri İçin Anestezi Kitabı 2015 yılında basıldı. Toplamda 606 sayfadan oluşan eserin editörü ise Prof. Dr. Melek Güra Çelik. Renkli baskıya sahip olan eser anesteziyoloji alanında uzmanlaşmak isteyenler için ideal bir tıp kitabı olma özelliğini taşıyor. Eser genel olarak anesteziyolojiye dair en temel bilgileri aktarıyor.

Sonrasında ise özellikli anestezi konularını son derece detaylı bir şekilde işliyor. Farklı cerrahilere yönelik olarak anestezi uygulamalarına dair önemli verilerin aktarıldığı tıp kitapları arasında yer alan eser aynı zamanda lokal anestetikler ve hasta pozisyonları gibi konulara da değiniyor. Kitapta anestezi sonrası bakım da aktarılıyor. Nadir görülen hastalıklar ve anesteziye dair faydalı içerikler de mevcut.

Ameliyathane dışında yapılan anestezi uygulamalarının da anlatıldığı eserde aynı zamanda periferik sinir bloklarına dair de çeşitli konular işleniyor. Tıp fakültelerinin ilgili bölümlerini tercih etmeyi düşünenler için kıymetli bir eser olan kitap, anestezi uzmanlarının bilgilerini tazelemek için de kullanabilecekleri bir kaynak eser oluyor.

Tüm tıp kitapları gibi incelediğiniz bu eseri de sizlere en uygun fiyatlar eşliğinde sunuyoruz. Beğendiğiniz diğer eserlerle birlikte bu kitabı da sepetinize atabilir ve en kısa sürede adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Hepsi Medikal avantajları eşliğinde sahip olabileceğiniz bu kitabı kolaylıkla kütüphanenize kazandırabilirsiniz. Tüm tıp kitapları için avantajlı alışveriş sunan Hepsi Medikal size yeter!

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.