Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Androloji Laboratuvarı El Kitabı

Androloji Laboratuvarı El Kitabı

Ürün Kodu: HMK0029 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
18,00 TL
Havale Fiyatı : 17,46 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2007
Sayfa Sayısı:123
Kitap ISPN:9789754205442
Baskı Sayısı:1
Yazar:Prof. Dr. Tülay İrez, Uzm. Dr. Mine Kucur, Uzm. Dr. Ferruh İşman
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Prof. Dr. Tülay İrez, Uzm. Dr. Mine Kucur ve Uzm. Dr. Ferruh K. İşman tarafından yazılan tıp kitabı Androloji Laboratuvarı El Kitabı adıyla okurlarıyla buluştu. 2007 yılında Nobel Tıp Yayınevi tarafından basımı gerçekleştirilen eser toplamda 123 sayfadan oluşuyor. Kitap, androloji alanında yazılmış olan ve önemli bilgiler içeren eserler arasında yer alıyor.

Bu alana ilgi duyanların ve uzmanlaşmak isteyenlerin mutlaka okuması gereken tıp kitapları arasında gösterilen eser, androlojiyi her yönüyle özet şeklinde ele alıyor. Laboratuvar çalışmalarının önemine dair detaylı bilgilerin de aktarıldığı kitap, bir başucu kitabı niteliği de taşıyor. Cinsel sağlık ve üremeye dair güncel bilgileri de içeren el kitabında stres faktörüne de değiniliyor.

Progresif şekilde sperm sayısı ve hareketlerinin nasıl incelendiği ve ne gibi tetkiklerin gerçekleştirilebildiği gibi hususlarda da bilgilere erişmek mümkün olabiliyor. Okurlar tarafından kolaylıkla anlaşılabilen bir dille kaleme alınan kitap tıp fakültesi öğrencileri için de kıymetli bir kaynak kitap olabilir. Bu alanda uzmanlaşmak isteyenlerin göz atması gereken kitaplar arasında yer aldığını söyleyebiliriz.

Bu önemli esere hemen sahip olmak için kolaylıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. En uygun fiyat avantajı eşliğinde satın alabileceğiniz eseri en kısa sürede adresinize ulaştırıyoruz. Bu önemli kitaba Hepsi Medikal avantajlarından da faydalanarak hemen sahip olun. Kitaplığınıza en yeni eserleri eklemek için sitemize tıklayabilirsiniz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım