Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Anatomide Başarı: Nöroanatomi Çalışma Kitabı

Anatomide Başarı: Nöroanatomi Çalışma Kitabı

Ürün Kodu: HMK0026 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
18,00 TL
Havale Fiyatı : 17,46 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2016
Sayfa Sayısı:120
Kitap ISPN:9786053352013
Baskı Sayısı:2
Yazar:Prof. Dr. Mehmet Yıldırım
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Prof. Dr. Mehmet Yıldırım tarafından kaleme alınmış olan Anatomide Başarı-Nöroanatomi Çalışma Kitabı adlı eser, özellikle öğrencilerin faydalanabileceği bir tıp kitabı olarak tercih edilebiliyor. 2011 yılında basımı gerçekleştirilen eser toplamda 120 sayfadan oluşuyor. Birinci sınıf hamur kağıda baskısı gerçekleştirilen kitap, tüm tıp fakültesi öğrencilerinin mutlaka edinmesi gereken kitaplardan biri olma özelliğine de sahiptir.

Öğrencilerin ders kitapları sonrasında bu kitabı çalışması önerildiği için mühim tıp kitapları arasında bulunuyor. Kitabın en önemli özelliklerinden biri şekilli soruların yer alıyor olmasıdır. Şekiller üzerinde çalışan öğrenciler anatomik terimlerin yeniden yazılması noktasında öğrencilerin pratik yapmasını da sağlayabiliyor. Aynı zamanda anatomik oluşumların hafızada daha fazla kalmasına da yardımcı oluyor.

Doğru ve yanlış bölümlerin yanı sıra ucu açık ve doldurmalı soruların da bulunduğu çalışma kitabı, okurlara çok seçenekli sorular da soruyor. Bu açıdan yol gösterici bir niteliğe sahip olduğunu da söylemek mümkün olabiliyor. Tüm öğrencilerin kendi bilgi seviyelerini ölçümleyebilmeleri adına eserin büyük önem taşıdığını belirtebiliriz.

Özellikle sınavlardan önce bilgilerin tazelenmesi noktasında da büyük fayda sağlayabilir. Bu değerli çalışma kitabına en uygun fiyatlar eşliğinde kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Sadece sepetinize ekleyerek en kısa sürede kitabın adresinize ulaşması mümkün olacak. Tüm tıp kitapları için sizlere en makul fiyatları sunmakla kalmıyor, hızlı kargo uygulamamız kapsamında en kısa sürede eserlerin adresinize ulaşmasını da sağlıyoruz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım