Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Anatomi Uygulama Kitabı

Anatomi Uygulama Kitabı

Ürün Kodu: HMK0024 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
42,00 TL
Havale Fiyatı : 40,74 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2014
Sayfa Sayısı:313
Kitap ISPN:9786053350569
Baskı Sayısı:2
Yazar:Prof. Dr. Hasan Basri Turgut
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Anatomi alanında yazılmış önemli eserlerden biri olarak kabul edilen Anatomi Uygulama Kitabı Prof. Dr. Hasan Basri Turgut tarafından editörlüğünün yapıldığı bir eserdir. Bu önemli tıp kitabı için 2014 yılında ikinci basım gerçekleştirildi. Toplamda 313 sayfadan oluşan eser anatomi bilgilerinin oldukça geniş kapsamda ele alındığı kitaplar arasında yer alıyor.

Bir anlamda baş ucu kitaplarından biri olarak kabul edilebilecek tıp kitapları arasında yer alan eser özellikle anatomi dersinin laboratuvar çalışmalarına yardımcı olması amacıyla yazıldı. Kitapta anatomik terimler Latince olarak kullanılıyor. Latince terimlerin özellikle kullanıldığında vurgu yapılan kitap, tıp alanında eğitim gören gençler için son derece faydalı olabilecek eserler arasında yer alıyor.

Anatomi alanında yapılan uygulamalar ve uygulamalar esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar gibi konuların ele alındığı eser, hekimlerin bilgilerini tazelemesi amacıyla da okuyabileceği kitaplar arasında bulunuyor. Eser, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı öğretim üyeleri tarafından hazırlandı. Bu yönüyle de dikkat çeken tıp kitaplarından biri olarak değerlendiriliyor.

İlk basımı gerçekleştirildikten kısa süre sonra, yoğun talep nedeniyle ikinci baskının da hazırlandığı bu önemli esere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Hemen sepetinize atarak en kısa sürede kitabı adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Sanal tıp kitaplığınız olan Hepsi Medikal avantajlarından faydalanarak kütüphanenize yepyeni eserleri kazandırın. Sizlere klasik tıp kitaplarının yanı sıra yeni kaleme alınan eserleri de uygun fiyatlarla temin etme imkanı sunuyoruz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.