Allerji, Astım ve İmmunoloji Yandal Konsültasyon El Kitabı

Allerji, Astım ve İmmunoloji Yandal Konsültasyon El Kitabı

Ürün Kodu: HMK0022 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
54,00 TL
Havale Fiyatı : 52,38 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2014
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Cüneyt Tetikkurt
Sayfa Sayısı:206
Kitap ISPN:9786053350651
Baskı Sayısı:1
Yazar:Joo, Kau
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Shirley Joo, Andrew L. Kau, Thomas M. De Fer, Katherine E. Henderson isimlerinin editörlüğünü yaptığı Allerji, Astım ve İmmunoloji Yandal Konsültasyon El Kitabı adlı eser tek cilt olarak, 2016 yılında basıldı. Toplamda 206 sayfadan oluşan kitap Prof. Dr. Cüneyt Tetikkurt tarafından dilimize çevrildi. İçerdiği bilgiler nedeniyle gayet önemli bir tıp kitabı olma özelliğini taşıyor.

En son klinik gelişmelerin ve pratik açıdan standartların kolay anlaşılır bir dille kaleme alındığı eserde oldukça fazla sayıda bilgi ve tespit bulunuyor. Aranan bilgilerin gayet kolay bir şekilde bulunabilmesine olanak tanıyan bir format eşliğinde hazırlanan tıp kitapları en son tanısal kriterleri de içeriyor. Aynı zamanda çeşitli testler ve tedavi yöntemlerinin de kitapta detaylı bir şekilde yer aldığını söyleyebiliriz.

Farklı tedavi seçeneklerinin de sunulduğu ve özellikle tanı ile tedavi arasındaki ilişkiye vurgu yapıldığı eser, tıp fakültesi öğrencilerine önerilen kitaplar arasında bulunuyor. Hekimlerin bilgilerini yenilemek için de okumayı tercih ettiği eser, göğüs hastalıkları alanında kaleme alınmış faydalı kitaplardan biridir.

Bu kıymetli esere sahip olmak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Hepsi Medikal avantajlarından faydalanarak kolaylıkla siparişinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Sizlere tüm tıp kitapları gibi bu önemli eser için de en uygun fiyat avantajını sunuyoruz. Cazip ödeme seçenekleri ve hızlı kargo uygulaması gibi avantajlardan faydalanarak bu önemli esere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin