Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Algoritmaların Kılavuzluğunda Bipolar Bozukluk ve Şizofreni Vakaları "Doğrular - Yanlışlar"

Algoritmaların Kılavuzluğunda Bipolar Bozukluk ve Şizofreni Vakaları "Doğrular - Yanlışlar"

Ürün Kodu: HMK0021 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
50,00 TL
Havale Fiyatı : 48,50 TL
Yayın Evi : Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 204
Kitap ISPN : 9786053352600
Baskı Sayısı : 1
Yazar : Doç. Dr. Erhan Kurt
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Basımı 2016 yılında gerçekleştirilen ve kendi alanında yazılmış en önemli tıp kitabı alternatiflerinden biri olarak kabul edilen Algoritmalar Kılavuzluğunda Bipolar Bozukluk ve Şizofreni Vakaları adlı eser, Doç Dr. Erhan Kurt editörlüğünde okurlarıyla buluşuyor. Kanıta dayalı olan bilgilerin şizofreni ve bipolar bozukluk yaşayan hastaların yaşamlarını ne ölçüde etkilediğini gözler önüne seriyor.

Tek cilt olarak hazırlanmış olan eser toplamda 204 sayfadan oluşuyor. Çok eski dönemlerde yaşanan vakaları da aktaran eser bu alanda mutlaka okunması gereken tıp kitapları sıralamasında yer alıyor. Psikolojik rahatsızlıklara yaklaşımın yeniden sorgulanmasını beraberinde getirebilecek olan eserin ilk baskısı 2016 yılında gerçekleştirildi.

Hekimlerin bazı deneyimlerini kronolojik bir şekilde görme fırsatını da okurlarına sunan bu eser kliniklerdeki gündelik uygulamaları da titiz bir şekilde ele alıyor. Gündelik uygulamaların hastalara yansımalarını çarpıcı bir dille aktaran kitap bu iki psikolojik rahatsızlığın sıra dışı yönlerine de zaman zaman değiniyor. Eser hem doğruları hem de yanlışları aktarırken keskin bir çizgi çizmeyi de ihmal etmiyor.

Çok sayıda kişinin keyifle okunan bir eser olduğunu dile getirdiği bu kitaba kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Hepsi Medikal sanal tıp kitaplığınız olarak avantajlı bir alışveriş eşliğinde kütüphanenize yeni eserler kazandırmanızı sağlıyor. İncelediğiniz bu kitabı hemen sepetinize atarak uygun fiyat avantajı eşliğinde kolaylıkla satın alabilirsiniz. Siparişinizi çok kısa süre içerisinde adresinize ulaştırdığımızı bilmenizi isteriz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | Linux System Admin