Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Akış Şemaları ile Doğum ve Kadın Hastalıkları Hemşireliği

Akış Şemaları ile Doğum ve Kadın Hastalıkları Hemşireliği

Ürün Kodu: HMK0018 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
48,00 TL
Havale Fiyatı : 46,56 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2012
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Nuran Kömürcü
Sayfa Sayısı:122
Kitap ISPN:9789754209297
Baskı Sayısı:1
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Prof. Dr. Nuran Kömürcü tarafından yazılan ve en faydalı birlilerin bir arada harmanlandığı Akış Şemaları ile Doğum ve Kadın Hastalıkları Hemşireliği adlı eser 2012 yılında okurları ile buluştu. Toplamda 122 sayfadan oluşan tıp kitabı sadece bu alanda hizmet veren hekimler değil, hemşireler ve diğer sağlık görevlileri tarafından da mutlaka okunması gereken eserler arasında yer alıyor.

Hemşirelik alanında kaliteli bir sağlık hizmetinin nasıl verilebileceğiniz incelendiği tıp kitapları arasında yer alan bu kitap, söz konusu hizmetlerde kalitenin ancak belirli bir standarda bağlanarak elde edilebileceğini de altını çiziyor. Aynı zamanda akış şemalarının kullanılabilirliğine dair bilgilerin de ver verildiği eser, tüm hemşirelere yol gösteren faydalı bir kitaptır.

Hemşirelere verdikleri hizmetler noktasında adım adım yol gösteren kitabın son drece önemli bir kaynak eksiğini giderdiği söylenebilir. Kitapta pek çok akış şeması yer alıyor. Dolayısıyla aktarılan bilgilerin şemalar yardımı ile çok daha kolay anlaşılması da mümkün olabiliyor. Kitap, hemşirelere daha sistemli bir çalışma şekli de sunuyor.

Bu önemli esere sahip olmak için sitemiz üzerinden kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Tüm hemşirelerin başucu kitabı olma niteliğini taşıyan eseri sizlere en uygun fiyat avantajı eşliğinde sunuyoruz. Uygun ödeme kolaylıklarından da faydalanarak hemen siparişinizi bizlere iletebilir ve Hepsi Medikal avantajlarından siz de faydalanabilirsiniz. Tüm tıp kitabı siparişlerini çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaştırdığımızı bilmenizi isteriz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım