Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Akıllı Mikrop

Akıllı Mikrop

Ürün Kodu: HMK0017 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
60,00 TL
Havale Fiyatı : 58,20 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2015
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Özdem Anğ
Sayfa Sayısı:240
Kitap ISPN:9786053351009
Baskı Sayısı:1
Yazar:Pechere
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Mikrop konusunu derinlemesine inceleyen ve farklı bir bakış açısı ile konuyu mercek altına alan Akıllı Mikrop adlı eser Jean Claude Pechere tarafından kaleme alınan bir tıp kitabı ve Prof. Dr. Özdem Anğ, Prof. Dr. Mine Anğ Küçüker ve Prof. Dr. Zeki Yumuk tarafından çevrildi. Mikroplar hakkında en ilginç ve en şaşırtan bilgilerin de bulunduğu bu önemli eserde mikropların neden olduğu hastalıklar da tüm detayları ile okurlara aktarılıyor.

Aslında mikropların bugün var olma nedenimiz olduğunu aktaran bu önemli eser 2015 yılında basıldı. Toplamda 240 sayfadan oluşan eser son derece önemli olan tıp kitapları arasında yer alıyor. Mikropların evrilmesine dair oldukça önemli bilgilere yer verilen eser, konuya ilgili olanların yoluna da ışık tutuyor.

Mikrop çeşitleri ve bu mikropların hangi türlerinin hangi hastalıkları beraberinde getirdiği gibi konuları derinlemesine inceleyerek önemli tespitlere de yer veren eser özellikle tıp fakültesi öğrencileri tarafından mutlaka okunması gereken kitaplar arasında yer alıyor. Aynı zamanda onlarca farklı branşta görev yapan hekimleri aydınlatacak bilgiler de eserde mevcut.

Kolay okunan bir formatta hazırlanan esere sahip olmak için sepetinize eklemeniz yeterli olacak. Hepsi Medikal olarak sizlere en uygun fiyatlı tıp kitaplarını cazip ödeme seçenekleri eşliğinde sunuyoruz. Tıp alanında kaleme alınmış olan en önemli eserlere ulaşmak için sanal kitaplığınız olan Hepsi Medikal’e tıklamanız yeterli olacak.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım