Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Akciğer Kanseri: Tanı - Tedavi - Takip - Antakya Konsensusu

Akciğer Kanseri: Tanı - Tedavi - Takip - Antakya Konsensusu

Ürün Kodu: HMK0016 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
22,00 TL
Havale Fiyatı : 21,34 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2010
Sayfa Sayısı:215
Kitap ISPN:9789754207774
Baskı Sayısı:2
Yazar:Prof. Dr. Erkan Topuz, Prof. Dr. Adnan Aydıner, Prof. Dr. Turhan Ece
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Günümüzde hızla yaygınlaşan akciğer kanserinin her yönüyle ele alındığı Akciğer Kanseri Tanı – Tedavi - Takip Antakya Konsensusu adlı eser Prof. Dr. Erkan Topuz, Prof. Dr. Adnan Aydıner ve Prof. Dr. Turhan Ece tarafından kaleme alındı. Karton kapağa sahip olan eser toplamda 215 sayfadan oluşuyor. 2010 yılında ikinci basımı gerçekleştirilen eserde Akciğer kanserine dair son derece önemli veriler ve bilgiler yer alıyor.

Akciğer kanserinin spesifik belirtileri, tanısının nasıl konması gerektiği ve tedavisinin gerçekleştirilmesi esnasında hangi unsurların ön plana çıktığı gibi bilgilere yer verilen tıp kitabı aynı zamanda tedavi sonrası takip noktasında da mühim bilgileri okurlarına aktarıyor. Ülkemizde akciğer kanseri olgusunun seyrine dair de çarpıcı bilgileri bulmak mümkün oluyor.

Bu önemli eser hem hekimlerin hem de tıp fakültesi öğrencilerinin muhakkak okuması gereken tıp kitapları arasında yer alıyor. Üç farklı isim tarafından hazırlanmış olması, konuya farklı bakış açıları ile yaklaşılmasını beraberinde getiriyor. Aynı zamanda hekimlerin ciddi deneyimlerine de yer yer kitapta değiniliyor.

Kolay okunur ve kolay anlaşılır bir dille kaleme alınan bu değerli kitaba Hepsi Medikal avantajları eşliğinde sahip olabilirsiniz. Sizlere oldukça makul bir fiyat sunuyor ve cazip ödeme seçeneklerinden de faydalanmanızı sağlıyoruz. Sanal tıp kitaplığınız olan Hepsi medikal avantajlarından faydalanarak kitabı hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Hızlı kargo uygulamamız kapsamında kitap siparişlerinizi büyük bir hızla adresinize ulaştırıyoruz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.