Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Akciğer Biyopsilerinin Yorumu - Biyopsi Yorumları Serisi

Akciğer Biyopsilerinin Yorumu - Biyopsi Yorumları Serisi

Ürün Kodu: HMK0065 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
165,00 TL
Havale Fiyatı : 160,05 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2015
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Serpil Dizbay Sak
Sayfa Sayısı:418
Kitap ISPN:9786053351504
Baskı Sayısı:1
Yazar:Suster, Moran
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Saul Suster ve Cesar A. Moran tarafından kaleme alınan Biyopsilerin Yorumu: Akciğer adlı eser dilimize Prof. Dr. Serpil Dizbay Sak tarafından çevrildi. Son derece önemli tıp kitapları arasında yer alan bu eser kuşe kağıda renkli olarak basıldı. Nobel Tıp Yayınevi tarafından 2015 yılında basılan eser toplamda 418 sayfadan oluşuyor.
İncelediğiniz bu tıp kitabı en temel şekilde akciğer biyopsilerinin yorumlanmasını ele alıyor. Biyopsinin nasıl yapıldığı ve nelere dikkat edilmesi gerektiğinin yanı sıra nasıl yorumlanması gerektiğine dair tüm kavramları ve bilgileri okurlarına aktaran kitapta son derece önemli detaylar da yer alıyor. Tek cilt olarak hazırlanan eserde biyopsilerin geçmişten günümüze kaydettiği yola dair özet bilgiler de mevcut.
Hangi durumlarda akciğer için biyopsi yapılması gerektiğine de değinen eser aynı zamanda biyopsi sonuçlarının yanlış ya da eksik yorumlanmasının önemini de oldukça geniş bir çerçevede ele alıyor olması ile de ön plana çıkıyor. BU alanda uzmanlaşan hekimlerin ve aynı zamanda tıp fakültesi öğrencilerinin mutlaka okuması gereken kitaplar arasında yer alıyor.
Biyopsinin gelişimine dair bilgilere göz atmak için de bu önemli eseri tercih edebilirsiniz. Kütüphanenize bu kitabı kazandırmak için yapmanız gereken sadece sepetinize eklemek olacak. En uygun fiyat avantajından da faydalanarak kitabı sepetinize ekleyebilir ve cazip ödeme seçenekleri eşliğinde satın alabilirsiniz. Hepsi Medikal ayrıcalıklarından faydalanarak kitaplığınıza yeni eserler kazandırın!

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım